REKLAMA
     
REKLAMA

 

Wydarzenia

„Pokój kreatywny” w...
Józef Twardowski,...
Michał Wielgos,...

Obchodzone w Polsce po raz czwarty Dni Otwarte Funduszy Europejskich były okazją do zaprezentowania nowego „pokoju kreatywnego”, który powstał w Inkubatorze Nowych Technologii In-Tech 1 przy ul. Wojska Polskiego w Mielcu. Czemu ma on służyć?- To centralne miejsce w tym Inkubatorze. Chcemy oddać ten pokój przedsiębiorcom, ale również ludziom, którzy dotychczas nie byli związani z naszym Inkubatorem - mówi Michał Wielgos, kierownik Zespołu Transferu Technologii i Innowacji w Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości MARR S.A. w Mielcu.

- Dajemy do dyspozycji miejsce, narzędzia, wiedzę merytoryczną związaną z technologiami, projektami badawczo-rozwojowymi, na miejscu jest również zespół transferu technologii i innowacji, który służy swoim doświadczeniem. Chcemy zdynamizować w Mielcu działania wspomagające startupową przedsiębiorczość – dodaje.

Nowe pomieszczenie ma być tak naprawdę pretekstem do wzmożenia działań mających ułatwić dotarcie nowym, innowacyjnym pomysłom do możliwości pomocy, a tak jest wiele. - Oferujemy wiedzę, doświadczenie i partnerstwo. To miejsce ma mieć funkcje zarówno rozwojowe, jak i relaksacyjne – mówi Wielgos.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 


- Dzisiaj kierujemy zaproszenie dla wszystkich – zarówno osób z doświadczeniem, jak i młodych, którzy chcą spróbować,  a nie mają jeszcze nic. Mogą tu przyjść z komputerem, mogą zobaczyć jedną, drugą czy trzecią firmę, jak pracuje, mogą zobaczyć, jak robi się w Mielcu biznes – dodaje kierownik Zespołu Transferu Technologii i Innowacji.

To jedna z największych powierzchni inkubacyjnych w Polsce

- Gdy podsumujemy całą powierzchnię inkubacyjną w Mielcu to mamy blisko 20 tys. m2 – to jedna z największych powierzchni inkubacyjnych w Polsce – mówi Józef Twardowski, prezes Zarządu Inkubatora  Agencji Rozwoju Regionalnego MARR S.A.

- Chcemy, żeby inkubatory służyły nie tylko wynajmowaniu pomieszczeń, ale by miały całą otoczkę związaną z doradztwem. Będą dyżury. Jakie? Takie, jakich będą oczekiwali przedsiębiorcy. To nie jest żaden problem wykorzystać wiedzę naszych pracowników lub zaprosić eksperta zewnętrznego. My mu zapłacimy, a on pomoże naszym przedsiębiorcom – mówi Twardowski. - Trzeba robić to, co będzie służyć naszym przedsiębiorcom – dodaje.


Łukasz Gajdowski, wiceprezes Zarządu Agencji Rozwoju Regionalnego MARR S.A.

Łukasz Gajdowski, wiceprezes Zarządu Agencji Rozwoju Regionalnego MARR S.A. zwraca z kolei uwagę, że wiele sprawnie funkcjonujących dzisiaj, znanych na mieleckim rynku firm zaczynało właśnie od działalności w Inkubatorze. - Na przestrzeni ostatnich lat wiele było firm, które wyszły z Inkubatora w wyniku rozwoju – to kilkadziesiąt firm, które tutaj zaczynały, a później kilka z nich zostało inwestorami na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej lub też znalazły swoją siedzibę w innym miejscu. Taka właśnie powinna być rola inkubatorów – powiedział.

ks

 

 

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Czerwiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!