REKLAMA
     
REKLAMA

 

WydarzeniaDo zabójstwa 35-letniej kobiety doszło przed południem przy ul. Pułaskiego w Mielcu. Po kilku godzinach poszukiwań, w tym zablokowaniu dróg wylotowych z miasta, policjanci zatrzymali podejrzanego - mężczyzna bądący mężem zamordowanej sam zgłosił się na Policję w Stalowej Woli.


Do tragedii doszło przed południem na chodniku przy ul. Pułaskiego. Mężczyzna przy użyciu noża zabił 35-letnią kobietę, która była jego żoną. Do godziny 14:30 trwała akcja Policji mająca na celu ujęcie podejrzanego.

Przez około 2 godziny zablokowany był wyjazd na drogach wylotowych z miasta. Policja sprawdzała każdy samochód wyjeżdżający z Mielca. Kierowcy musieli się liczyć z ogromnymi utrudnieniami, szczególnie w okolicach mostu przez rzekę Wisłokę.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Tuż przed godziną 15 mielecka Policja potwierdziła informację o zatrzymaniu podejrzanego mężczyny. Ten sam zgłosił się do Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli. Zgodnie z publikowanym wcześniej rysopisem jest to mężczyzna ok. 40-letni, 180 cm wzrostu, szczupły z łysiną. W dniu zabójstwa miał ciemne okulary, niebieską koszula i ciemne spodnie.

Jak udało nam się dowiedzieć, jedną z pierwszych osób które dobiegły do ranionej kobiety był ratownik mieleckiego pogotowia. Usiłował on uratować życie kobiety, jednak jej stan był już zbyt ciężki. Kobieta zmarła na miejscu.

dw

 

 

 

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Marzec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!