REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

WydarzeniaOd kilku tygodni specjalna komórka Urzędu Miejskiego w Mielcu kontroluje deklaracje mieszkańców dotyczące wywozu odpadów komunalnych. Jak informują urzędnicy, widać już pierwsze efekty ich pracy.

Mielecki magistrat postanowił sprawdzić dane podane przez mieszkańców w deklaracjach wywozu śmieci i segregacji odpadów. - Trwają kontrole nieruchomości związane z weryfikacją prawdziwości danych zawartych w deklaracjach wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, jak również sposobu segregowania odpadów komunalnych – poinformował zastępca prezydenta Jan Myśliwiec. -  Okazuje się, że w niektórych mieszkaniach mieszka cztery osoby, a jest pisana deklaracja na jedną bo mieszkanie jest wynajmowane prze jednego właściciela. Różnice są ogromne. Okazuje się, że warto te kontrole przeprowadzać, już przynoszą skutek.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 - Posiadamy ewidencję osób zameldowanych, a nie zamieszkanych. Kontrole jednak przynoszą skutek. W deklaracjach śmieciowych mamy poważną różnice miedzy ilością mieszkańców na terenie Mielca a ilością w deklaracji. Nakładane są kary, ale idzie również w eter to, że takie kontrole są – dodawała Agnieszka Garncarz, Kierownik Referatu Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Komunalnymi.

Jak duże rozbieżności stwierdzono w deklaracjach? - W Mielcu zameldowanych jest około 60 tysięcy mieszkańców. Według deklaracji jest ich 48 tysięcy. To spora różnica nawet jeśli bierzemy pod uwagę to, że części osób w Mielcu faktycznie nie ma – podkreślała Garncarz.

m


 

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!
 

 
Facebook

 


REKLAMA

 

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Listopad

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!