REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Wydarzenia



Urząd Miejski w Mielcu wydał komunikat dotyczący zdrowia prezydenta Daniela Kozdęby.

- Informujemy, że Prezydent Miasta Mielca Daniel Kozdęba przebywa w Szpitalu Powiatowym w Mielcu. Jest to związane z infekcją, którą zdiagnozowano u niego w minionym tygodniu. Na obecnym etapie proces leczenia daje pozytywne efekty – przekazuje Urząd Miejski w Mielcu.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 



W ciągu kilku najbliższych tygodni Prezydent planuje kontynuację leczenia. Zarówno rehabilitacja, jak i dalsza terapia jest niezbędnym warunkiem powrotu Prezydenta do zdrowia po operacji, jaką przeszedł w czerwcu br. 

- Dziękujemy za liczne słowa wsparcia i otuchy dla Pana Prezydenta – dodaje Anna Karwacka, Kierownik Biura Promocji i Obsługi Inwestora.

m



 

 

Komentarze
dodaj komentarz
  • (2017-09-13 15:04:03) Mielecki

    Czasem tak bywa, że nasze uczynki

    wracają do nas - i te złe i te dobre - a tutaj samo dobro: http://www.hej.mielec.pl/gfx/mwmstudio/pl/mwmaktualnoscizkomentarzami/706/1191/1/154493629.jpg

  • (2017-09-13 09:23:21) Damianek19

    Do Beata

    Wymień chociaż że 2 rzeczy które tak narobił

  • (2017-09-13 08:03:25) beata.dixon@interia.pl

    KONIECZNOŚĆ PANIE PREZYDENCIE

    Panie Prezydencie. Głosowałam pierwszy raz, bo uważałam, że do tej pory szkoda było mojego czasu na takie czynności. Wybrałam człowieka odpowiedniego, zaangażowanego w mieleckie problemy i ich poprawę, uczciwego - ludzkiego, który BARDZO DUŻO ZROBIŁ DLA MIELCA, bo zależy Mu na ludziach. Jest Pan obdarzony charyzmą, ale ….. Czas zacząć WALCZYĆ A WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE. Potrzebujemy Pana!! Proszę nie liczyć że odpuściliśmy. Widzimy Pana w następnych wyborach z podobnym wynikiem, albo lepszym. Za wolę walki trzymamy bardzo mocno kciuki i życzymy szybkiego powrotu do zdrowa - BĘDZIE DOBRZE. Serdecznie pozdrawiamy. W imieniu wielu Mielczan Beata

  • (2017-09-12 08:03:07) Aniela725

    🌞🌞 🌞

    Panie Prezydencie, szybkiego powrotu do zdrowia !!! SIŁ, WIARY !!!! Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień!!!! 😀😀😀

  • (2017-09-12 08:00:58) Aniela725

    🌞🌞 🌞

    Panie Prezydencie, szybkiego powrotu do zdrowia !!! SIŁ, WIARY !!!! Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień!!!!

  • (2017-09-12 07:34:24) kojanko

    Wracaj do nas Panie Prezydencie w pełni zdrów i to jak najszybciej !!! Czekamy.

  • (2017-09-12 07:11:35) nono

    Duzo zdrowia

    Panie Prezydencie !

  • (2017-09-11 16:47:19) macrados

    Zdrowia, zdrowia, zdrowia !!! Panie Prezydencie:)

  • (2017-09-11 13:31:12) kemot18

    Życzę dużo zdrowia i szybkiego powrotu do pełni sił.

  • (2017-09-11 13:27:59) urszula2503

    Życzenia

    Panie Prezydencie dużo wiary,nadziei i szybkiego powrotu do zdrowia!!! Czekamy na powrót.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.