REKLAMA
     
REKLAMA

 

Wydarzenia



Urząd Miejski w Mielcu wydał komunikat dotyczący zdrowia prezydenta Daniela Kozdęby.

- Informujemy, że Prezydent Miasta Mielca Daniel Kozdęba przebywa w Szpitalu Powiatowym w Mielcu. Jest to związane z infekcją, którą zdiagnozowano u niego w minionym tygodniu. Na obecnym etapie proces leczenia daje pozytywne efekty – przekazuje Urząd Miejski w Mielcu.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 



W ciągu kilku najbliższych tygodni Prezydent planuje kontynuację leczenia. Zarówno rehabilitacja, jak i dalsza terapia jest niezbędnym warunkiem powrotu Prezydenta do zdrowia po operacji, jaką przeszedł w czerwcu br. 

- Dziękujemy za liczne słowa wsparcia i otuchy dla Pana Prezydenta – dodaje Anna Karwacka, Kierownik Biura Promocji i Obsługi Inwestora.

m



 

 

Komentarze
dodaj komentarz
  • (2017-11-27 13:11:07) jaga@

    do postu: Aniela725

    Dołączam się do twoich życzeń Anielo. W dokumentach mam babcię o takim imieniu jak Ty. 🌞🌞 🌞 Panie Prezydencie, szybkiego powrotu do zdrowia !!! SIŁ, WIARY !!!! Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień!!!! 😀😀😀

  • (2017-11-27 12:58:11) jaga@

    Hagna wymień Ty co takiego narobił

    ja ci wyjaśnię: "q" nie równa się " g". Hagna znaczy to samo co Yagna, Jagna i Jagła czyli starodawne imię. Zdrobniale Jagusia. Komentujesz post "haqna" więc dostałeś po łapach. Małolat albo niskie IQ. Przemyśl co piszesz i nigdy nie obrażaj gdy nie masz racji.

  • (2017-11-27 12:39:21) jaga@

    beata.dixon@interia.pl

    Beata pisz również na forum samorządowe: oceń radnego. Tam jesteś potrzebna. Podawaj konkrety i oceniaj, bo inaczej zahejtuje cię opozycja i bawi- głupki, ignoranci. Pozdrawiam.

  • (2017-09-20 22:14:51) Damianek19

    Hagna wymień Ty co takiego narobił

    A hagna to pseudo krowy czy wersalki

  • (2017-09-20 20:00:57) haqna

    Do Damianek19

    Damianek to 19 to wiek czy IQ?

  • (2017-09-13 15:04:03) Mielecki

    Czasem tak bywa, że nasze uczynki

    wracają do nas - i te złe i te dobre - a tutaj samo dobro: http://www.hej.mielec.pl/gfx/mwmstudio/pl/mwmaktualnoscizkomentarzami/706/1191/1/154493629.jpg

  • (2017-09-13 09:23:21) Damianek19

    Do Beata

    Wymień chociaż że 2 rzeczy które tak narobił

  • (2017-09-13 08:03:25) beata.dixon@interia.pl

    KONIECZNOŚĆ PANIE PREZYDENCIE

    Panie Prezydencie. Głosowałam pierwszy raz, bo uważałam, że do tej pory szkoda było mojego czasu na takie czynności. Wybrałam człowieka odpowiedniego, zaangażowanego w mieleckie problemy i ich poprawę, uczciwego - ludzkiego, który BARDZO DUŻO ZROBIŁ DLA MIELCA, bo zależy Mu na ludziach. Jest Pan obdarzony charyzmą, ale ….. Czas zacząć WALCZYĆ A WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE. Potrzebujemy Pana!! Proszę nie liczyć że odpuściliśmy. Widzimy Pana w następnych wyborach z podobnym wynikiem, albo lepszym. Za wolę walki trzymamy bardzo mocno kciuki i życzymy szybkiego powrotu do zdrowa - BĘDZIE DOBRZE. Serdecznie pozdrawiamy. W imieniu wielu Mielczan Beata

  • (2017-09-12 08:03:07) Aniela725

    🌞🌞 🌞

    Panie Prezydencie, szybkiego powrotu do zdrowia !!! SIŁ, WIARY !!!! Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień!!!! 😀😀😀

  • (2017-09-12 08:00:58) Aniela725

    🌞🌞 🌞

    Panie Prezydencie, szybkiego powrotu do zdrowia !!! SIŁ, WIARY !!!! Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień!!!!

1 | 2  »  

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.