REKLAMA
     
REKLAMA

 

WydarzeniaKonkurs ogłoszony jest przez jeden z zespołów roboczych, działających w ramach Szkoły Liderów Miasta Mielca, który zajmuje się problemem odpływu ludzi młodych z Mielca. Problem ten dostrzegany jest w większości średnich miast w Polsce.

Udział w konkursie może wziąć każda osoba zainteresowana. Projekt zostanie wykorzystany do wydruku karty plastikowej, dzięki której młodzież ucząca się będzie mogła zbierać punkty za aktywność w sferze pracy i wolontariatu.

Punkty za aktywność będą rejestrowane na specjalnie do tego utworzonej platformie, do której wgląd będzie miał każdy zainteresowany, tj. posiadacz karty i Partner Programu: np. przedsiębiorcy, biznesmeni.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 


Raz w roku zostaną przyznane nagrody dla: najaktywniejszych młodych oraz przyjaznych przedsiębiorców, którzy otrzymają wyróżnienie za przychylność w zatrudnianiu młodych ludzi. 

- Na prace konkursowe czekamy do dnia 14 września 2017 r. Rozstrzygnięcie konkursu zostanie  podane do publicznej wiadomości po dniu 20 września 2017 r. Nagrodą w konkursie będzie nagroda rzeczowa o wartości 500 zł – przekazuje Agata Ćwięka, naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miejskiego w Mielcu. - Zachęcamy do udziału w konkursie - dodaje.

Wszelkie informacje dotyczące konkursu są dostępne w Regulaminie (pobierz). Urząd publikuje także formularz zgłoszeniowy (pobierz).

k

 

 

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Czerwiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!