REKLAMA
     
REKLAMA

 

WydarzeniaPrzywrócenie do stanu używalności obiektu przy ul. Żeromskiego wraz z otoczeniem kosztowało na przełomie 2013 i 2014 roku ponad 1 mln 800 tys. zł. Obecny starosta ma dzisiaj zastrzeżenia do tych prac.

W 2013 roku budynek przy ul. Żeromskiego 34 przeszedł remont, którego celem było przystosowanie go pod uruchomienie w tym miejscu Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. Tak też się stało i PCPR funkcjonuje tutaj od początku 2014 roku. Obiekt zyskał nową jakość, dzięki czemu petenci przyjmowani są w nieporównywalnie lepszych warunkach, niż to było wcześniej, kiedy centrum pomocy rodzinie mieściło się w nieprzystosowanym do tego obiekcie przy ul. Chopina.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 


Dzisiaj okazuje się jednak, że nie wszystko w ramach przeprowadzonego w 2013 roku remontu zostało wykonane tak, jak należy. Takiego zdania jest przynajmniej obecny starosta Zbigniew Tymuła, który przyznał na ostatniej sesji, że zarząd pod jego kierownictwem ma teraz wielki problem z tym obiektem.

- W poprzedniej kadencji wykonywany był generalny remont obiektu. Jeżeli robi się taki remont to nie wiem jak można było zostawić rury centralnego ogrzewania, które dzisiaj strzelają. Jedno miejsce problemu już znaleźliśmy, drugiego będziemy szukać. Wypadałoby dzisiaj zapytać – czy mamy pruć cały budynek, żeby wymienić tę rurę? – powiedział rozgoryczony starosta. - My tak remontów nie wykonujemy… - skwitował.

ks

 

 


Komentarze
dodaj komentarz
  • (2017-10-11 10:11:27) miel123

    A co? Inne remonty są wykonane lepiej? Przecież wszystko co było robione to jedna wielka kpina! Dlaczego?? To już niektórzy wiedza dlaczego. Ja tylko nie wiem dlaczego obecny starosta nie wywalił na zbity pysk całego tego pożal się boże działu inwestycji! Za takie kwiatki ani jeden nie powinien się tam uchować.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Marzec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!