REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

WydarzeniaPrzywrócenie do stanu używalności obiektu przy ul. Żeromskiego wraz z otoczeniem kosztowało na przełomie 2013 i 2014 roku ponad 1 mln 800 tys. zł. Obecny starosta ma dzisiaj zastrzeżenia do tych prac.

W 2013 roku budynek przy ul. Żeromskiego 34 przeszedł remont, którego celem było przystosowanie go pod uruchomienie w tym miejscu Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. Tak też się stało i PCPR funkcjonuje tutaj od początku 2014 roku. Obiekt zyskał nową jakość, dzięki czemu petenci przyjmowani są w nieporównywalnie lepszych warunkach, niż to było wcześniej, kiedy centrum pomocy rodzinie mieściło się w nieprzystosowanym do tego obiekcie przy ul. Chopina.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 


Dzisiaj okazuje się jednak, że nie wszystko w ramach przeprowadzonego w 2013 roku remontu zostało wykonane tak, jak należy. Takiego zdania jest przynajmniej obecny starosta Zbigniew Tymuła, który przyznał na ostatniej sesji, że zarząd pod jego kierownictwem ma teraz wielki problem z tym obiektem.

- W poprzedniej kadencji wykonywany był generalny remont obiektu. Jeżeli robi się taki remont to nie wiem jak można było zostawić rury centralnego ogrzewania, które dzisiaj strzelają. Jedno miejsce problemu już znaleźliśmy, drugiego będziemy szukać. Wypadałoby dzisiaj zapytać – czy mamy pruć cały budynek, żeby wymienić tę rurę? – powiedział rozgoryczony starosta. - My tak remontów nie wykonujemy… - skwitował.

ks

 

 


Komentarze
dodaj komentarz
  • (2017-10-11 10:11:27) miel123

    A co? Inne remonty są wykonane lepiej? Przecież wszystko co było robione to jedna wielka kpina! Dlaczego?? To już niektórzy wiedza dlaczego. Ja tylko nie wiem dlaczego obecny starosta nie wywalił na zbity pysk całego tego pożal się boże działu inwestycji! Za takie kwiatki ani jeden nie powinien się tam uchować.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!
 

 
Facebook

 


REKLAMA

 

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Grudzień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!