REKLAMA
     
REKLAMA

 

WydarzeniaNa Osiedlu Lotników trwają duże prace przy modernizacji miejskiej sieci ciepłowniczej. Przy przejściu przez ulicę Sienkiewicza doszło do zapadnięcia się gruntu.


Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej zaplanowało pokaźną inwestycję, która ma poprawić efektywność dostaw ciepła. Prace realizowane są w Osiedlu Smoczka i Osiedlu Lotników. Zakres robót jest duży i realizuje je konsorcjum firm Energoterm Toruń oraz ACE Instal Katowice za ponad 9 milionów 600 tysięcy złotych.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 W ramach przebudowy sieci Drzewieckiego – Sienkiewicza realizowane jest przejście ciepłociągu pod ulicą Sienkiewicza w rejonie Piwiarni Warka. Widać tam spore wykopy. Coś jednak poszło nie tak jak przewidzieli budowlańcy.

Najprawdopodobniej zaczęła zapadać się ulica Sienkiewicza. Jadąc samochodem łatwo można odczuć zaniżenie jezdni, widać też zniekształcenie w linii krawężników i chodnika. Obok powstała spora wyrwa w nawierzchni parkingu Piwiarni Warka. Kostka brukowa wpadła do głębokiej na kilkadziesiąt centymetrów dziury, która zagroziła samochodom stojącym na parkingu! Obecnie miejsce to jest ogrodzone.

Jeśli faktycznie doszłoby do poważnego uszkodzenia nawierzchni Ulicy Sienkiewicza to można spodziewać się także znacznych utrudnień w ruchu.

hm


 

 

 

Komentarze
dodaj komentarz
 • (2017-10-13 09:11:46) wladyslaw

  u.Sienkiewicza

  Nikt nie napisał że wykonano pod ulicą przewierty pod nowe rury ciepłownicze .Inna sprawa to czas jaki te roboty trwają.No i jakie będą tego skutki.

 • (2017-10-12 20:18:35) greg1971

  staw przy Sienkiewicza

  Po drugiej stronie ulicy vis a vis Warki mpec wybudował staw,prawdopodobnie przed świętami Bożego Narodzenia będzie tam prowadzona sprzedaż karpi ...Trzy miesiące rozkopane i nic nie robią.Redaktorzy Hej Mielec może Wy coś w tej sprawie możecie powiedzieć.Zapadnięty asfalt,parking i basen czy to nie przypomina Wam starych czasów??????????????

 • (2017-10-12 10:48:18) lukasz200992

  Ulica Sienkiewicza powiatowa

  Zapadniete studzienki, woda stoi po deszczu na drodze, koleiny przy dojezdzie do ronda, wysokie krawężnik i przy sciezkach rowerowych.... droga nalezy do powiatu....

 • (2017-10-12 10:40:29) bawół

  beka

  Chyba ktoś zrobił podkop do beczek z piwem.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Marzec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!