REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

WydarzeniaW Rzeszowie odbyło się spotkanie Prezesa Fundacji IPIR Mariusza Surowca z dyrektorem Podkarpackiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia Robertem Bugajem.

Rozmowa dotyczyła przede wszystkim działalności finansowanych przez NFZ prowadzonych w Przecławiu przez Fundację IPIR dwóch podmiotów leczniczych: Poradni Leczenia Uzależnień dla Dzieci i Młodzieży oraz Poradni Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia dla Dorosłych.

Robert Bugaj był szczególnie zainteresowany funkcjonowaniem Poradni dla Młodzieży, ponieważ jest ona swego rodzaju projektem pilotażowym, zaledwie kilka tego typu ośrodków istnieje w skali całego kraju!Zarówno Fundacja, jak i NFZ, wyrazili zadowolenie z przebiegu dotychczasowej współpracy. Poradnie zajmują się leczeniem uzależnień od środków psychoaktywnych (alkohol, narkotyki, dopalacze, leki) i zachowań (hazard, internet, gry komputerowe, zaburzenia odżywiania). Opieką terapeutyczną objęte są całe rodziny: sami uzależnieni, ich małżonkowie/partnerzy, dzieci, rodzice.

- Martwi jedynie fakt, że pomimo bliskiej, bez skierowania i bezpłatnej możliwości korzystania z usług doskonale wykształconej i doświadczonej kadry specjalistów psychoterapii, tak niewielu mieszkańców naszego regionu zgłasza się do Poradni – przekazuje Mariusz Surowiec.

- Powszechnie wiadomo, że praktycznie w każdej szkole mamy młodzież eksperymentującą z różnego typu używkami lub nadmiernie korzystającą chociażby z telefonów komórkowych. Dlaczego Ci młodzi ludzie nie są kierowani do Poradni w Przecławiu? Dlaczego nie przyjeżdżają przynajmniej na konsultacje lub po poradę ich rodzice….? Apel ze strony Fundacji IPIR: POZWÓLMY SOBIE POMÓC – przekazuje Surowiec.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!
 

 
Facebook

 


REKLAMA

 

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Grudzień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!