REKLAMA
     
REKLAMA

 

WydarzeniaW Rzeszowie odbyło się spotkanie Prezesa Fundacji IPIR Mariusza Surowca z dyrektorem Podkarpackiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia Robertem Bugajem.

Rozmowa dotyczyła przede wszystkim działalności finansowanych przez NFZ prowadzonych w Przecławiu przez Fundację IPIR dwóch podmiotów leczniczych: Poradni Leczenia Uzależnień dla Dzieci i Młodzieży oraz Poradni Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia dla Dorosłych.

Robert Bugaj był szczególnie zainteresowany funkcjonowaniem Poradni dla Młodzieży, ponieważ jest ona swego rodzaju projektem pilotażowym, zaledwie kilka tego typu ośrodków istnieje w skali całego kraju!Zarówno Fundacja, jak i NFZ, wyrazili zadowolenie z przebiegu dotychczasowej współpracy. Poradnie zajmują się leczeniem uzależnień od środków psychoaktywnych (alkohol, narkotyki, dopalacze, leki) i zachowań (hazard, internet, gry komputerowe, zaburzenia odżywiania). Opieką terapeutyczną objęte są całe rodziny: sami uzależnieni, ich małżonkowie/partnerzy, dzieci, rodzice.

- Martwi jedynie fakt, że pomimo bliskiej, bez skierowania i bezpłatnej możliwości korzystania z usług doskonale wykształconej i doświadczonej kadry specjalistów psychoterapii, tak niewielu mieszkańców naszego regionu zgłasza się do Poradni – przekazuje Mariusz Surowiec.

- Powszechnie wiadomo, że praktycznie w każdej szkole mamy młodzież eksperymentującą z różnego typu używkami lub nadmiernie korzystającą chociażby z telefonów komórkowych. Dlaczego Ci młodzi ludzie nie są kierowani do Poradni w Przecławiu? Dlaczego nie przyjeżdżają przynajmniej na konsultacje lub po poradę ich rodzice….? Apel ze strony Fundacji IPIR: POZWÓLMY SOBIE POMÓC – przekazuje Surowiec.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Luty

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!