REKLAMA
     
REKLAMA

 

Wydarzenia

Kilkukrotnie poruszana podczas spotkania otwartego z wicepremier Beatą Szydło kwestia Kronospanu była kontynuowana na spotkaniu zamkniętym, które odbyło się już po debacie z mieszkańcami.Obecna w Mielcu w minioną sobotę wicepremier Beata Szydło wysłuchała wiele uwag i skarg dotyczących działalności firmy Kronospan. Choć przyznała, że sprawę już zna, zaprosiła organizatorów protestów do rozmowy po zakończeniu spotkania otwartego z mieszkańcami.

Tak też się stało – do spotkania doszło w sąsiednim pomieszczeniu Domu Kultury. Rozmowa trwała blisko 20 minut, ale funkcjonariusze BOR nie dopuścili do niej osób spoza gruby organizatorów protestów – również  dziennikarzy.

O czym rozmawiano?

Jak udało nam się dowiedzieć, organizatorzy protestów przeciwko firmie Kronospan przedstawiali wiele argumentów dokumentujących szkodliwą działalność tej firmy na terenie Mielca. Wskazywali na przekraczanie dopuszczalnych norm emisji zanieczyszczeń, a także potrzebę zmiany prawa w Polsce, które uniemożliwi emisję trujących substancji.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

Do rąk Beaty Szydło trafiło pismo z szeregiem pytań i próśb związanych z działalnością firmy Kronospan w Mielcu. Wicepremier otrzymała także próbki – jak przekazują organizatorzy protestów - odpadów drewnopodobnych traktowanych jako biomasa przeznaczona do procesu spalania w ramach recyklingu na terenie zakładu firmy Kronospan.

Poniżej publikujemy pismo, które otrzymała wicepremier Beata Szydło w sprawie Kronospanu.
CZYTAJ WIĘCEJ:
Wicepremier Beata Szydło w Mielcu. Spotkanie z mieszkańcami zdominowała kwestia Kronospanu [FOTO]


ks


 

Komentarze
dodaj komentarz
 • (2018-05-16 07:53:22) arandano

  forum

  dokładnie !!!! :D

 • (2018-05-15 21:43:32) diano

  ....@bekstrit

  Są wolne posady przy układaniu bruku na "świeżym powietrzu", ale niestety ta praca może być zbyt skomplikowana na osobę o takim ilorazie inteligencji.

 • (2018-05-15 13:07:24) Wieśniak

  @bekstrit

  Nie bój się, znajdziesz inną. Chyba że obecną dostałeś po znajomości

 • (2018-05-15 09:23:19) bekstrit

  zamknąć ku przestrodze - a kto zdecydował, że akurat tę firmę trzeba dla przykładu zlikwidować? ludziom też zabierzmy robotę ku przestrodze? co za głupi pomysł.

 • (2018-05-15 08:40:37) Wieśniak

  A niby jaka ustawa jest przewidziana żeby kronoPan uciszyć? Przez 20 lat nie było żadnej ustawy. A dopiero teraz UE wymusiło instalacje filtra. UE, nie rząd. Jaki jest ten as w rękawie, który spowoduje że z kominów Krono będzie się wydobywać jedynie para wodna a okoliczna gleba i źródła wody nie będą zatruwane? Wczoraj wieczorem, przy zachodzie słońca znowu piękny dym po horyzont.

 • (2018-05-14 22:20:55) diano

  Zamykać

  Zamknąć trzeba ku przestrodze dla innych firm z tej i innych podobnych branż. Trzeba, aby pokazać że w tym kraju skończył się kolonializm, aby podnieść się z kolan i zaprzestania dawania 4 liter na prawo i lewo. Inne firmy też mają skazy na sumieniu, ale postępują na zasadzie im wolno to my też do tego pociągu się załapiemy na gapę. Chodzi o to aby pokazać że ten czas się skończył.

 • (2018-05-14 17:12:07) Ole!

  Tłuki. Żary to konkurencja Kronospan!

  Kronopol to konkurencja Kronospan, chociaż nazwa podobna. Robicie wszystko po amatorsku. I ta zaciętość - czy obiecano co poniektórym sowitą prowizję, jak doprowadzicie do zamknięcia zakładu?

 • (2018-05-14 16:28:13) bekstrit

  jak już ma się czymś zająć to wszystkimi firmami ze strefy, a nie tylko jedną. nie tylko jedna ma wpływ na powietrze w Mielcu.

 • (2018-05-14 14:31:20) Zenek3

  a co pani Beata Szydło może? szkoda było zabierać jej czasu. protestujący wszędzie już się wciskają, bez sensu.

 • (2018-05-14 14:27:40) forum

  @pitters88

  Powiedz mi w co konkretnie jest umoczony Kpinos? w co jest umoczony Ortyl ale bez bluzgów epitetów itp. Jeżeli mi powiesz to ja Ci powiem w co są umoczeni Ziomek, Tabor, Kozub i ta śmieszna Madzia co to ją Kronosyf truje ale papierosy już nie. Czekam na odp.

1 | 2  »  

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Maj

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!