REKLAMA
     
REKLAMA

 

WydarzeniaDobra wiadomość dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych Osiedla Rzochów, Miasta Mielca oraz Aeroklubu Mieleckiego – otrzymały od miasta nowy sprzęt.

Sprzęt jaki trafił do trzech jednostek OSP to łączny wydatek 54 tys. 216 zł. Kwota ta w większości została pozyskana z dotacji celowej Funduszu Sprawiedliwości przy 1% wkładzie własnym Gminy Miejskiej Mielec.

Co konkretnie otrzymały jednostki OSP?

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 


OSP Osiedle Rzochów: torba medyczna PSP R-1 z wyposażeniem, defibrylator ZOLL AED Plus w zestawie z torbą, baterią, elektrodami i zestawem ratowniczym, zestaw hydrauliczny, lekki, z agregatem hydraulicznym, nożyco-rozpieraczem i wężem hydraulicznym w komplecie.

OSP Mielec: torba medyczna PSP R-1 z wyposażeniem, w komplecie z deską ortopedyczną i szynami Kramera, defibrylator ZOLL AED Plus w zestawie z torbą, baterią, elektrodami i zestawem ratowniczym.

OSP przy Aeroklubie Mieleckim: torba medyczna PSP R1 z wyposażeniem, w komplecie z deską ortopedyczną i szynami Kramera.k


Komentarze
dodaj komentarz
  • (2018-06-09 17:20:19) ~

    ON przekazał?

    Ze swoich pieniędzy, ze swojej kieszeni? No właśnie nie, tylko po prostu MIASTO. Gdyby tytuł artykułu brzmiał: "MIASTO przekazało nowy sprzęt mieleckim jednostkom OSP", to nie miałbym absolutnie żadnych zastrzeżeń. Natomiast w chwili obecnej artykuł ten, przez swój tytuł, wpisuje się po prostu w kampanię wyborczą - czy jest to zamierzone, czy też nie. Na takie coś już mało kto się nabiera, tzn. na tak proste zabiegi medialne, mające pokazać daną osobę w dobrym świetle, w tym przypadku akurat, że jaki to dobry pan, ten F. Kapinos, że TO ON przekazał ten sprzęt... :) Trzeba na niego koniecznie zagłosować :). Poza tym, to trochę nie w porządku, że akurat ten jeden kandydat ma taką możliwość, że pokazuje w praktyce, jak rządzi. Wszystko teraz będzie pod te wybory, a czy dla dobra miasta? To się okaże. W każdym razie, PiS powinien jednak wystawić kogoś innego. Ta sytuacja kojarzy mi się trochę z przypadkiem Bronisława Komorowskiego, który też miał okazję troszkę "poprezydentować" wcześniej...

  • (2018-06-08 13:31:56) pitters88

    ???

    O ŁASKAWCA kapinos DOBRY PAN....PRZEKAZAŁ....ZA MOJE PODATKI...ŻENUJĄCA USTAWKA MEDIALNA...NIC MU TO NIE POMOŻE BO I TAK PRZEGRA WYBORY PREZYDENCKIE...PIS-PO JEDNO ZŁO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Czerwiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!