REKLAMA
     
REKLAMA

 

DrogiJak wielokrotnie informowaliśmy mieszkańcy Sarnowa doczekali się budowy nowego mostu na rzece Babulówce. Prace polegające na rozbiórce starej i budowie nowej konstrukcji trwają od jesieni. Biorąc pod uwagę zbliżający się termin końcowy przeprowadzenia inwestycji rodzą się jednak wątpliwości.

Trwa budowa zupełnie nowego mostu na rzece Babulówce w ciągu drogi Tuszów Narodowy – Sarnów – Ostrowy Baranowskie. To długo wyczekiwana inwestycja, którą za kwotę blisko 2 mln zł realizuje firma z Dębicy. Zgodnie z harmonogramem prac, roboty powinny się zakończyć do 22 grudnia tego roku.

- Roboty, które widzimy przybierają realny kształt i pokazują imponującą inwestycję – przyznał na ostatniej sesji radny Andrzej Chrabąszcz.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 
Zwrócił on jednak uwagę na organizację pracy firmy, która realizuje inwestycję. Radny był zaniepokojony postępem prac biorąc pod uwagę finalny termin zakończenia inwestycji i fakt pogarszających się warunków pogodowych.

– Są piękne, słoneczne dni, a na miejscu nikt nie pracuje. Musimy zapewne wywierać presje na przedstawicielach firm, by wykorzystywały każdy dzień dobrej pogody na wykonywanie robót, które nie powinny być wykonywane w skrajnie niekorzystnych warunkach – powiedział Chrabąszcz.

Starosta Zbigniew Tymuła zgodził się z radnym i zapowiedział działania w tym zakresie. Jednocześnie wyraził nadzieję, że inwestycja zostanie zrealizowana możliwie szybko.

Warto przypomnieć, że od poniedziałku 4 grudnia most w Sarnowie został zamknięty dla ruchu kołowego. Objazd odbywa się drogą powiatową nr 1 139R Grochowe - Czajkowa - Sarnów, zgodnie z ustawionym oznakowaniem, a ruch pieszych przez tymczasową kładkę, usytuowaną w pobliżu mostu.

ks

 

Komentarze
dodaj komentarz
  • (2017-12-07 11:53:41) maazik

    Haha

    Po 1 firma nie sprząta po sobie błota na jezdni. Po 2 Mam nadzieję, że doprowadzą drogę obok cmentarza i "parking" przy cmentarzu do stanu poprzedniego Po 3 o godzinie 15 już nikogo nie ma, a jeśli są, to już się "zbierają".

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Luty

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!