REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

DrogiJak wielokrotnie informowaliśmy mieszkańcy Sarnowa doczekali się budowy nowego mostu na rzece Babulówce. Prace polegające na rozbiórce starej i budowie nowej konstrukcji trwają od jesieni. Biorąc pod uwagę zbliżający się termin końcowy przeprowadzenia inwestycji rodzą się jednak wątpliwości.

Trwa budowa zupełnie nowego mostu na rzece Babulówce w ciągu drogi Tuszów Narodowy – Sarnów – Ostrowy Baranowskie. To długo wyczekiwana inwestycja, którą za kwotę blisko 2 mln zł realizuje firma z Dębicy. Zgodnie z harmonogramem prac, roboty powinny się zakończyć do 22 grudnia tego roku.

- Roboty, które widzimy przybierają realny kształt i pokazują imponującą inwestycję – przyznał na ostatniej sesji radny Andrzej Chrabąszcz.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 
Zwrócił on jednak uwagę na organizację pracy firmy, która realizuje inwestycję. Radny był zaniepokojony postępem prac biorąc pod uwagę finalny termin zakończenia inwestycji i fakt pogarszających się warunków pogodowych.

– Są piękne, słoneczne dni, a na miejscu nikt nie pracuje. Musimy zapewne wywierać presje na przedstawicielach firm, by wykorzystywały każdy dzień dobrej pogody na wykonywanie robót, które nie powinny być wykonywane w skrajnie niekorzystnych warunkach – powiedział Chrabąszcz.

Starosta Zbigniew Tymuła zgodził się z radnym i zapowiedział działania w tym zakresie. Jednocześnie wyraził nadzieję, że inwestycja zostanie zrealizowana możliwie szybko.

Warto przypomnieć, że od poniedziałku 4 grudnia most w Sarnowie został zamknięty dla ruchu kołowego. Objazd odbywa się drogą powiatową nr 1 139R Grochowe - Czajkowa - Sarnów, zgodnie z ustawionym oznakowaniem, a ruch pieszych przez tymczasową kładkę, usytuowaną w pobliżu mostu.

ks

 

Komentarze
dodaj komentarz
  • (2017-12-07 11:53:41) maazik

    Haha

    Po 1 firma nie sprząta po sobie błota na jezdni. Po 2 Mam nadzieję, że doprowadzą drogę obok cmentarza i "parking" przy cmentarzu do stanu poprzedniego Po 3 o godzinie 15 już nikogo nie ma, a jeśli są, to już się "zbierają".

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!
 

 
Facebook

 


REKLAMA

 

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Grudzień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!