REKLAMA
     
REKLAMA

 

Drogi

Rozpoczęły się już pierwsze prace wokół budowy nowego mostu na Wiśle. To początek wielomilionowej inwestycji, która połączy województwo podkarpackie z świętokrzyskim.

W Gawłuszowicach i Sadkowej Górze ruszyły pierwsze prace budowlane związane z powstaniem drogi wojewódzkiej, zmierzającej od Tuszowa Narodowego w kierunku przeprawy mostowej na Wiśle. Dalej trasa ta poprowadzi przez most, Połaniec i Staszów w kierunku Kielc.

Obecnie z płyt betonowych przygotowywane są drogi technologiczne. Mają one zapewnić dojazd ciężkim maszynom budowlanym i ciężarówkom z materiałami wykorzystywanymi do umocnienia brzegu i dalej budowy mostu na rzecze Wisłoce, który będzie elementem trasy z Tuszowa do Połańca. Eksperci nie mają wątpliwości, że te dojazdy muszą być solidnie przygotowane, by transport materiałów budowlanych przebiegał szybko i sprawnie.

Jednak wszyscy najbardziej oczekują budowy mostu na Wiśle, który połączy dwa województwa: Świętokrzyskie i Podkarpackie. - Te roboty powinny się rozpocząć już wkrótce - mówi Damian Urbanowski, dyrektor Świętokrzyskiego Zarządu Dróg w Kielcach. - Jeśli tylko wstępne projekty zostaną przedstawione i zaakceptowane, pod koniec miesiąca ruszymy z budową mostu - dodaje Urbanowski.

Tymczasem wykonawców czeka jeszcze budowa trzeciego mostu. W Sadkowej Górze powstać musi przeprawa przez rzekę Breń.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z PIERWSZYCH PRAC

hej

Komentarze
dodaj komentarz
  • (2012-10-09 23:34:58) frommielec

    do Zibil

    Taaa, pokażą dokładną mapę to znowu będziecie blokować rondo obok Kirchhoffa.

  • (2012-10-09 19:29:35) ZibiL54

    Mapa

    Pokażcie nam mapę tej trasy!!!!! Nie bohomaz zrobiony od niechcenia grubą czerwona krechą, ale mapę, taką w miarę dokładną, która pozwoli się zorientować, co i jak!!!!!

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Czerwiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!