REKLAMA
     
REKLAMA

 

Drogi17 sierpnia w budynku Gminy Mielec wójt Gminy Józef Piątek podpisał umowę na wykonanie zadania inwestycyjnego pn. budowa drogi wraz z parkingiem i odwodnieniem. - Ten strategiczny odcinek ma nowe połączenie dla miejscowości Trześń i Wola Chorzelowska i ułatwi komunikację w tej części Gminy Mielec - mówił Józef Piątek.


Jeszcze w lutym rozstrzygnięto sprawę dokumentacji projektowej na przebudową drogi. Następnym procesem realizacji było wyłonienie wykonawcy przedsięwzięcia. W ogłoszonym przetargu najlepszą ofertę złożyła firma DB Budownictwo z Rytwiany, która wykona inwestycję za cenę 504 792,00 zł.

- Za ponad pół miliona złotych wybudujemy pół kilometra drogi o szerokości 5 metrów. Dodatkowo na całej długości powstanie parking. Termin zakończenia realizacji inwestycji to koniec października. Duża inwestycja w tę infrastrukturę ma znaczenie strategiczne. 100 miejsc parkingowych powstanie w bliskiej lokalizacji cmentarza i kościoła – komentuje wójt Gminy, Józef Piątek. - Nowa droga łącząca dwie miejscowości Trześń z Wolą Chorzelowską na pewno ułatwi i ucywilizuje komunikację w tej części gminy Mielec. Jeżeli nie będzie żadnych opóźnień ze strony wykonawcy, pierwsza generalna próba inwestycji odbędzie się 1 listopada.

m


 

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!
 

 

 

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Październik

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!