REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

EdukacjaSzkoła Mistrzostwa Sportowego im. G. Lato w Mielcu specjalizuje się m.in. w profesjonalnym szkoleniu dzieci i młodzieży w piłce nożnej. Może poszczycić się licznymi sukcesami swoich adeptów. Z pewnością do nich należą powołania do młodzieżowych Reprezentacji Polski.

Wychowankowie SMS Mielec powoływani są na różne zgrupowania Reprezentacji Polski, często kończące się występami w międzynarodowych meczach.

Ostatnio bardzo dobrze w Reprezentacji Polski U-15 zaprezentował się 15- letni Kacper Sadłocha, który w dwumeczu z Walią zdobył dwa cenne gole. – To moje pierwsze powołanie do RP. Żeby się dostać do kadry musiałem na to zapracować, ciężko trenowałem na treningach i opłaciło się  – mówi.

Swoją przygodę z piłką Kacper rozpoczął już w pierwszej klasie szkoły podstawowej - Wybrałem piłkę nożną ponieważ mój tata również ją trenował. Gdy poszedłem z nim na trening od razu mi się spodobało i wiedziałem, że będę się szkolił w tym kierunku – wspomina. - Moje największe marzenie sportowe to oczywiście grać na jak najwyższym poziome i dostawać kolejne powołania do RP – dodaje młody piłkarz.

Jak wyglądało zgrupowanie w biało-czerwonych „szeregach”, w którym uczestniczył Kacper? - Trenerzy zwracali szczególną uwagę na grę w defensywie. Odbiór piłki jest jednym z kluczowych elementów w grze, nacisk był również na to jak podchodzimy do treningów. Wydaje mi się, że nie odstawałem od innych chłopaków. W pierwszym meczu nie miałem za dużo czasu żeby się pokazać, w drugim wyszedłem od pierwszej minuty. Mam nadzieję, że nie zawiodłem trenerów, strzeliłem dwie bramki, ale na pewno nie tylko to się liczy – krótko komentuje wychowanek SMS Mielec.

Kacper na co dzień uczy się i szkoli w SMS Mielec. Występuje w barwach Stali Mielec w Makroregionalnej Lidze Juniorów Młodszych.  - SMS Mielec według mnie to jedna z najlepszych szkół piłkarskich w Polsce, jestem bardzo zadowolony ze szkolenia tutaj. Mam bardzo dobre relacje z trenerami i chciałbym żeby tak zostało – pozytywnie ocenia swoją szkołę.

Przypomnijmy, że w tym roku szkolnym powołania do młodzieżowej Reprezentacji Polski otrzymywali także  inni wychowankowie SMS Mielec: Kamil Duszkiewicz, który w listopadzie rozegrał oficjalny mecz z Irlandią, Adam Kramarz oraz Kacper Kozłowski, którym także dopingujemy.

Ty także możesz występować w kadrze narodowej! Walcz o swoje marzenia! SMS Mielec zaprasza. Rekrutacja trwa …

POZNAJ DOKŁADNE ZASADY REKRUTACJI SMS MIELECMateriał promocyjny.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!
 

 

 

 
Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Kwiecień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM


 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Pushup24.pl   |  Glutamina Odżywki  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2013 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!