REKLAMA
     
REKLAMA

 

EdukacjaSzkoła Mistrzostwa Sportowego im. G. Lato w Mielcu specjalizuje się m.in. w profesjonalnym szkoleniu dzieci i młodzieży w piłce nożnej. Może poszczycić się licznymi sukcesami swoich adeptów. Z pewnością do nich należą powołania do młodzieżowych Reprezentacji Polski.

Wychowankowie SMS Mielec powoływani są na różne zgrupowania Reprezentacji Polski, często kończące się występami w międzynarodowych meczach.

Ostatnio bardzo dobrze w Reprezentacji Polski U-15 zaprezentował się 15- letni Kacper Sadłocha, który w dwumeczu z Walią zdobył dwa cenne gole. – To moje pierwsze powołanie do RP. Żeby się dostać do kadry musiałem na to zapracować, ciężko trenowałem na treningach i opłaciło się  – mówi.

Swoją przygodę z piłką Kacper rozpoczął już w pierwszej klasie szkoły podstawowej - Wybrałem piłkę nożną ponieważ mój tata również ją trenował. Gdy poszedłem z nim na trening od razu mi się spodobało i wiedziałem, że będę się szkolił w tym kierunku – wspomina. - Moje największe marzenie sportowe to oczywiście grać na jak najwyższym poziome i dostawać kolejne powołania do RP – dodaje młody piłkarz.

Jak wyglądało zgrupowanie w biało-czerwonych „szeregach”, w którym uczestniczył Kacper? - Trenerzy zwracali szczególną uwagę na grę w defensywie. Odbiór piłki jest jednym z kluczowych elementów w grze, nacisk był również na to jak podchodzimy do treningów. Wydaje mi się, że nie odstawałem od innych chłopaków. W pierwszym meczu nie miałem za dużo czasu żeby się pokazać, w drugim wyszedłem od pierwszej minuty. Mam nadzieję, że nie zawiodłem trenerów, strzeliłem dwie bramki, ale na pewno nie tylko to się liczy – krótko komentuje wychowanek SMS Mielec.

Kacper na co dzień uczy się i szkoli w SMS Mielec. Występuje w barwach Stali Mielec w Makroregionalnej Lidze Juniorów Młodszych.  - SMS Mielec według mnie to jedna z najlepszych szkół piłkarskich w Polsce, jestem bardzo zadowolony ze szkolenia tutaj. Mam bardzo dobre relacje z trenerami i chciałbym żeby tak zostało – pozytywnie ocenia swoją szkołę.

Przypomnijmy, że w tym roku szkolnym powołania do młodzieżowej Reprezentacji Polski otrzymywali także  inni wychowankowie SMS Mielec: Kamil Duszkiewicz, który w listopadzie rozegrał oficjalny mecz z Irlandią, Adam Kramarz oraz Kacper Kozłowski, którym także dopingujemy.

Ty także możesz występować w kadrze narodowej! Walcz o swoje marzenia! SMS Mielec zaprasza. Rekrutacja trwa …

POZNAJ DOKŁADNE ZASADY REKRUTACJI SMS MIELECMateriał promocyjny.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Kwiecień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!