REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

EdukacjaSMS Mielec rozpoczął rekrutację na rok 2013/2014. W programie szkolenia znalazła się piłka siatkowa kobiet, piłka nożna dla chłopców oraz dla dziewczyn.


Od 1 kwietnia ruszył nabór do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Mielcu, która przygotowała atrakcyjny program szkolenia sportowego zarówno dla chłopców jak i dziewczyn.

Szkoła z 10-letnim doświadczeniem

SMS Mielec już od 10 lat specjalizuje się w profesjonalnym kształceniu edukacyjno-sportowym dzieci i młodzieży. Prowadzi Piłkarskie Przedszkole, Niepubliczną Szkołę Podstawową, Gimnazjum oraz Liceum Mistrzostwa Sportowego.

Swoim wychowankom zapewnia najlepsze warunki dla wszechstronnego rozwoju. Profesjonalna baza szkoleniowa, doświadczona kadra trenerska o wysokich kwalifikacjach oraz program szkolenia według najnowszych systemów, technik piłkarskich i siatkarskich, pozwala na przygotowanie sportowców na wysokim poziomie. Poprzez współzawodnictwo oraz indywidualne podejście do każdego ucznia umożliwia im progresywny rozwój i wysoką skuteczność.

www.sms.mielec.pl


Mając na uwadze, że nie wszyscy uczniowie będą chcieli kontynuować karierę sportową po ukończeniu szkoły średniej, interdyscyplinarna SMS w Mielcu stwarza także możliwość rozwoju edukacyjnego. Realizuje powszechny programu nauczania, bazując na wykwalifikowanej kadrze nauczycielskiej. Zapewnia różne bezpłatne formy zajęć dodatkowych, korepetycje, dzięki czemu uczniowie doskonale łączą naukę ze sportem, osiągając wysokie rezultaty w obu dziedzinach. W klasach IV - VI Szkoły Podstawowej oraz w I-ch Gimnazjum i Liceum sponsoruje podręczniki. Dba także o kondycję uczniów, zapewniając odnowę biologiczną oraz opiekę fizjoterapeuty.

Piłka nożna nie tylko dla chłopców

Do tej pory SMS Mielec posiadała dwa główne profile kształcenia i wychowania młodzieży uzdolnionej sportowo. Pierwszy - piłka nożna chłopców, ukierunkowana na wyszkolenie w okresie kilku lat wszechstronnego, uniwersalnego pod względem techniczno-taktycznym, motorycznym i wolicjonalnym piłkarza, który byłby przygotowany do gry na wysokim poziomie. Od kilku lat szkoła prowadzi także klasy dla dziewcząt, umożliwiające naukę i szkolenie sportowe w piłce siatkowej.

Od nowego roku 2013/2014 SMS Mielec wprowadza dodatkowy profil - piłka nożna dziewcząt. - Kobiecy futbol zyskuje coraz większą popularność. Idąc za aktualnymi wymaganiami rzeczywistości postanowiliśmy rozszerzyć nasz program o piłkę nożną dla dziewcząt w wieku gimnazjalnym i licealnym – tłumaczy i zaprasza dyrektor SMS, Zbigniew Hariasz.

Chęć szkolenia piłkarskiego dziewcząt w SMS Mielec wyraził klub Sokół Kolbuszowa Dolna, występujący w II lidze kobiet. Dla zainteresowanych 28 kwietnia po meczu ligowym seniorek Sokoła (g. 13 z Pelikanem Łowicz) w budynku klubowym Sokoła Kolbuszowa Dolna odbędzie się spotkanie organizacyjne.

Więcej informacji o rekrutacji można uzyskać na stronie internetowej szkoły: www.sms.mielec.pl


Materiał promocyjny.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!
 

 

 

 
Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!