Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

Edukacja

Uczeń Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Rzemieniu zajął drugie  miejsce w „Olimpiadzie wiedzy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy w rolnictwie”. - Wojtek solidnie przygotowywał się do olimpiady, analizując obowiązujące ustawy i rozporządzenia  oraz wiele publikacji i ulotek dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy w rolnictwie – przyznaje prowadzący go nauczyciel.

W Okręgowym Inspektoracie Pracy w Rzeszowie odbył się finał XV edycji „Olimpiady wiedzy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy w rolnictwie”. W finale tej olimpiady udział wzięli uczniowie szkół rolniczych z terenu województwa podkarpackiego, wyłonieni w eliminacjach szkolnych.

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. prof. Wł. Szafera w Rzemieniu po raz kolejny reprezentował uczeń IV klasy Technikum w zawodzie technik rolnik  - Wojciech Kuroń.

 Do olimpiady uczeń przygotowywał się pod opieką nauczyciela Krzysztofa Salamona. Przystępując do konkursu należało wykazać się wiedzą w zakresie: przepisów prawnych dotyczących bhp w rolnictwie, podstawowych zagadnień z prawa pracy, działania Państwowej Inspekcji Pracy oraz Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Wojtek solidnie przygotowywał się do olimpiady, analizując obowiązujące ustawy i rozporządzenia  oraz wiele publikacji i ulotek dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy w rolnictwie. Podjęte działania przyniosły dobre efekty. Wojciech Kuroń bardzo dobrze rozwiązał test konkursowy i zajął II miejsce. W nagrodę otrzymał:  puchar, dyplom, tablet i słuchawki oraz inne wartościowe akcesoria i gadżety.

Organizatorami Olimpiady byli: Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie wraz z Wojewódzką Komisją d.s. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Rolnictwie. Nagrody sponsorowali: Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie, Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Agencja Modernizacji i Restrukturyzacji Rolnictwa, Agencja Nieruchomości Rolnych w Rzeszowie, Podkarpacka Izba Rolnicza.

k

Komentarze
dodaj komentarz

REGULAMIN

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!
 

Facebook

 

 

 

 

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2013 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!