REKLAMA
     
REKLAMA

 

Edukacja

Uczeń Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Rzemieniu zajął drugie  miejsce w „Olimpiadzie wiedzy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy w rolnictwie”. - Wojtek solidnie przygotowywał się do olimpiady, analizując obowiązujące ustawy i rozporządzenia  oraz wiele publikacji i ulotek dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy w rolnictwie – przyznaje prowadzący go nauczyciel.

W Okręgowym Inspektoracie Pracy w Rzeszowie odbył się finał XV edycji „Olimpiady wiedzy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy w rolnictwie”. W finale tej olimpiady udział wzięli uczniowie szkół rolniczych z terenu województwa podkarpackiego, wyłonieni w eliminacjach szkolnych.

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. prof. Wł. Szafera w Rzemieniu po raz kolejny reprezentował uczeń IV klasy Technikum w zawodzie technik rolnik  - Wojciech Kuroń.

 Do olimpiady uczeń przygotowywał się pod opieką nauczyciela Krzysztofa Salamona. Przystępując do konkursu należało wykazać się wiedzą w zakresie: przepisów prawnych dotyczących bhp w rolnictwie, podstawowych zagadnień z prawa pracy, działania Państwowej Inspekcji Pracy oraz Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Wojtek solidnie przygotowywał się do olimpiady, analizując obowiązujące ustawy i rozporządzenia  oraz wiele publikacji i ulotek dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy w rolnictwie. Podjęte działania przyniosły dobre efekty. Wojciech Kuroń bardzo dobrze rozwiązał test konkursowy i zajął II miejsce. W nagrodę otrzymał:  puchar, dyplom, tablet i słuchawki oraz inne wartościowe akcesoria i gadżety.

Organizatorami Olimpiady byli: Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie wraz z Wojewódzką Komisją d.s. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Rolnictwie. Nagrody sponsorowali: Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie, Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Agencja Modernizacji i Restrukturyzacji Rolnictwa, Agencja Nieruchomości Rolnych w Rzeszowie, Podkarpacka Izba Rolnicza.

k

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!
 

 

 

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Październik

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!