REKLAMA
     
REKLAMA

 

Edukacja


Zastanawiasz się, gdzie kontynuować naukę? Chciałbyś zdobywać wiedzę i jednocześnie rozwijać swoje sportowe pasje? Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Mielcu zapewnia realizację programu kształcenia szkół: podstawowych, gimnazjum, liceum oraz profesjonalne szkolenie sportowe. Także dla najmłodszych SMS przygotował atrakcyjne zajęcia sportowe w ramach Piłkarskiego Przedszkola.

Stawiamy na sportowe wychowanie

Nie ma wątpliwości, że  sport przyczynia się do prawidłowego rozwoju  zwłaszcza u dzieci i młodzieży, nie tylko fizjologicznego, ale też psychicznego. Dlatego oprócz edukacji szkolnej zapewniamy swoim podopiecznym możliwość uprawiania różnych dyscyplin. W tym roku przygotowaliśmy nową, ciekawą propozycje dla młodzieży. W programie znajdzie się: piłka nożna chłopców i dziewcząt, piłka siatkowa dziewcząt, ale także pojawi się nowy profil - piłka ręczna chłopców.

10 lat bezcennego doświadczenia

Szkoła Mistrzostwa Sportowego istnieje już od 10 lat. Możemy pochwalić się cennym doświadczeniem oraz specjalistycznymi technikami nauczania.  Korzystamy z profesjonalnej bazy szkoleniowej, nasi trenerzy posiadają wysokie kwalifikacje. Uczniom zapewniamy sprzęt sportowy, możliwość udziału w różnych turniejach w Polsce i za granicą oraz wsparcie na każdym etapie szkolenia. Dla uczniów szkoły podstawowej oraz pozostałych  klas pierwszych zapewniamy darmowe podręczniki, a dla osób dojeżdżających z daleka zapewniamy dofinansowanie do internatu lub wyżywienia.

Odkrywamy talenty

SMS Mielec może pochwalić się licznymi powołaniami swoich uczniów do reprezentacji Polski. W tym roku wyróżnieni zostali Michał Domański oraz Kamil Wierzchowiec, którzy podczas konsultacji, zaprezentowali dobrą piłkę i zapisali na swoim koncie udane występy. Cieszą nas także dobre wyniki młodych siatkarek SMS UKS Szóstki Mielec, które z sukcesami biorą udział w licznych turniejach.

Nasi podopieczni mają także okazję realizować się sportowo w mieleckim klubie FKS Stal Mielec, który może pochwalić się pięknymi sportowymi  tradycjami.

Jeśli i Ty czujesz, że piłka nożna, ręczna czy siatkówka to Twoja pasja i chciałbyś się rozwijać w tym kierunku nie czekaj! Zapraszamy do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Mielcu, która otwiera drzwi na wiele możliwości.

Więcej informacji o naborze na rok szkolny 2014/2015 można odnaleźć na stronie www.sms.mielec.pl w dziale REKRUTACJA.


Materiał płatny.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Kwiecień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!