Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

Edukacja


Zastanawiasz się, gdzie kontynuować naukę? Chciałbyś zdobywać wiedzę i jednocześnie rozwijać swoje sportowe pasje? Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Mielcu zapewnia realizację programu kształcenia szkół: podstawowych, gimnazjum, liceum oraz profesjonalne szkolenie sportowe. Także dla najmłodszych SMS przygotował atrakcyjne zajęcia sportowe w ramach Piłkarskiego Przedszkola.

Stawiamy na sportowe wychowanie

Nie ma wątpliwości, że  sport przyczynia się do prawidłowego rozwoju  zwłaszcza u dzieci i młodzieży, nie tylko fizjologicznego, ale też psychicznego. Dlatego oprócz edukacji szkolnej zapewniamy swoim podopiecznym możliwość uprawiania różnych dyscyplin. W tym roku przygotowaliśmy nową, ciekawą propozycje dla młodzieży. W programie znajdzie się: piłka nożna chłopców i dziewcząt, piłka siatkowa dziewcząt, ale także pojawi się nowy profil - piłka ręczna chłopców.

10 lat bezcennego doświadczenia

Szkoła Mistrzostwa Sportowego istnieje już od 10 lat. Możemy pochwalić się cennym doświadczeniem oraz specjalistycznymi technikami nauczania.  Korzystamy z profesjonalnej bazy szkoleniowej, nasi trenerzy posiadają wysokie kwalifikacje. Uczniom zapewniamy sprzęt sportowy, możliwość udziału w różnych turniejach w Polsce i za granicą oraz wsparcie na każdym etapie szkolenia. Dla uczniów szkoły podstawowej oraz pozostałych  klas pierwszych zapewniamy darmowe podręczniki, a dla osób dojeżdżających z daleka zapewniamy dofinansowanie do internatu lub wyżywienia.

Odkrywamy talenty

SMS Mielec może pochwalić się licznymi powołaniami swoich uczniów do reprezentacji Polski. W tym roku wyróżnieni zostali Michał Domański oraz Kamil Wierzchowiec, którzy podczas konsultacji, zaprezentowali dobrą piłkę i zapisali na swoim koncie udane występy. Cieszą nas także dobre wyniki młodych siatkarek SMS UKS Szóstki Mielec, które z sukcesami biorą udział w licznych turniejach.

Nasi podopieczni mają także okazję realizować się sportowo w mieleckim klubie FKS Stal Mielec, który może pochwalić się pięknymi sportowymi  tradycjami.

Jeśli i Ty czujesz, że piłka nożna, ręczna czy siatkówka to Twoja pasja i chciałbyś się rozwijać w tym kierunku nie czekaj! Zapraszamy do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Mielcu, która otwiera drzwi na wiele możliwości.

Więcej informacji o naborze na rok szkolny 2014/2015 można odnaleźć na stronie www.sms.mielec.pl w dziale REKRUTACJA.


Materiał płatny.

REGULAMIN

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!
 

Facebook

 

 

 

 

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2013 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!