REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Edukacja


Zastanawiasz się, gdzie kontynuować naukę? Chciałbyś zdobywać wiedzę i jednocześnie rozwijać swoje sportowe pasje? Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Mielcu zapewnia realizację programu kształcenia szkół: podstawowych, gimnazjum, liceum oraz profesjonalne szkolenie sportowe. Także dla najmłodszych SMS przygotował atrakcyjne zajęcia sportowe w ramach Piłkarskiego Przedszkola.

Stawiamy na sportowe wychowanie

Nie ma wątpliwości, że  sport przyczynia się do prawidłowego rozwoju  zwłaszcza u dzieci i młodzieży, nie tylko fizjologicznego, ale też psychicznego. Dlatego oprócz edukacji szkolnej zapewniamy swoim podopiecznym możliwość uprawiania różnych dyscyplin. W tym roku przygotowaliśmy nową, ciekawą propozycje dla młodzieży. W programie znajdzie się: piłka nożna chłopców i dziewcząt, piłka siatkowa dziewcząt, ale także pojawi się nowy profil - piłka ręczna chłopców.

10 lat bezcennego doświadczenia

Szkoła Mistrzostwa Sportowego istnieje już od 10 lat. Możemy pochwalić się cennym doświadczeniem oraz specjalistycznymi technikami nauczania.  Korzystamy z profesjonalnej bazy szkoleniowej, nasi trenerzy posiadają wysokie kwalifikacje. Uczniom zapewniamy sprzęt sportowy, możliwość udziału w różnych turniejach w Polsce i za granicą oraz wsparcie na każdym etapie szkolenia. Dla uczniów szkoły podstawowej oraz pozostałych  klas pierwszych zapewniamy darmowe podręczniki, a dla osób dojeżdżających z daleka zapewniamy dofinansowanie do internatu lub wyżywienia.

Odkrywamy talenty

SMS Mielec może pochwalić się licznymi powołaniami swoich uczniów do reprezentacji Polski. W tym roku wyróżnieni zostali Michał Domański oraz Kamil Wierzchowiec, którzy podczas konsultacji, zaprezentowali dobrą piłkę i zapisali na swoim koncie udane występy. Cieszą nas także dobre wyniki młodych siatkarek SMS UKS Szóstki Mielec, które z sukcesami biorą udział w licznych turniejach.

Nasi podopieczni mają także okazję realizować się sportowo w mieleckim klubie FKS Stal Mielec, który może pochwalić się pięknymi sportowymi  tradycjami.

Jeśli i Ty czujesz, że piłka nożna, ręczna czy siatkówka to Twoja pasja i chciałbyś się rozwijać w tym kierunku nie czekaj! Zapraszamy do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Mielcu, która otwiera drzwi na wiele możliwości.

Więcej informacji o naborze na rok szkolny 2014/2015 można odnaleźć na stronie www.sms.mielec.pl w dziale REKRUTACJA.


Materiał płatny.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!
 

 

 

 
Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Kwiecień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM


 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Pushup24.pl   |  Glutamina Odżywki  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2013 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!