REKLAMA
     
REKLAMA

 

Interwencje czytelnikówNa ulicy Parkowej, obok kościoła pw. MBNP w Mielcu, pojawił się znak zakazu parkowania. Było to miejsce postoju samochodów w czasie nabożeństw i mszy.


O sprawie do redakcji hej.mielec.pl napisał jeden z czytelników. Wskazał, że kilka tygodni temu przy ulicy Parkowej, od strony południowej ustawiony został znak zakazu parkowania - obok kościoła pw. MBNP, gdzie jest wąski chodnik, ale z zaniżonym krawężnikiem. W efekcie policjanci zaczęli karać kierowców tam parkujących mandatami.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 


Mielczanin ma propozycję, by zakaz parkowania nie obowiązywał w święta kościelne, gdy to miejsce zwyczajowo było wykorzystywane przez wiernych.  -  Według mnie parkingi koło kościoła są zbyt małe na pomieszczenie aut przy tak dużej parafii, biorąc pod uwagę osoby starsze i niepełnosprawne, które powinny mieć blisko z dojściem do kościoła - komentuje Internauta.

Znak zakazu parkowania może być jednak odpowiedzią na inne wnioski mieszkańców. O tym miejscu była mowa w czasie jednego ze spotkań mielczan z prezydentem. Pojawił się głos, że samochody nie powinny tam parkować, gdyż całkowicie blokują chodnik.

Magistrat docelowo chciałby wybudować tam miejsca postojowe i pogodzić potrzeby kierowców i pieszych.hm 

 

 

Komentarze
dodaj komentarz
 • (2017-03-21 09:36:20) karma11

  Biedni (bo głupi) ludzie

  Poniższe komentarze pokazują poziom inteligencji tzw. "walczących", mowa o tych którzy opluwają wiarę i kościół innych - sami wystawiacie sobie świadectwo waszymi wpisami. A co do parkingu i zakazu - po jakiego czorta zrobili tam obniżony krawężnik, skoro to ma być "zwykły" chodnik na którym nie można parkować? Jedynie co ta bezsensowna akcja ze znakiem zakazu przyniosła, to to, że teraz ludziska parkują zupełnie gdzie popadnie, np. całkowicie blokując chodniki po których faktycznie ludzie się poruszają, a nie ten "pseudochodniczek" pod lasem, którym przechodzi ktoś raz na tydzień

 • (2017-03-20 12:48:03) akwarel

  do benek56

  Więcej jadu się nie dało wylać. Życzę dobrego samopoczucia a i beret popraw bo chyba ci się skrzywił.

 • (2017-03-17 10:35:20) M150

  przemyślenie

  po lekturze komentarzy: "zło potrzebuje człowieka, aby się stać" - Mimo wszystko życzę spokojnego weekendu.

 • (2017-03-17 09:26:11) benek56

  Do akwarel

  Nie ty berecie będziesz decydował kiedy mieszkańcy maja stawiać auta pod swoim blokiem , bo jaśnie pan przywiezie swoją tłustą dupę z Nowej . Może jeszcze wszystkie ulice pozamykać bo ty chcesz się modlić o zdrowie bo o rozum za późno . Swoją drogą w kościele powinny być trzy msze jak w innych miastach a nie co godzinę chodzi garstka ludzi co jest upierdliwe dla okolicznych mieszkańców i zakłóca spokój .

 • (2017-03-16 18:32:13) ~

  kolego Bury

  Do kościoła chodzą dlatego, że : nauczają ich w przedszkolu, iż należy chodzić, nauczają ich w szk. podst, iż należy chodzić. nauczają ich w gimnazjach, iż należy chodzić, nauczają ich w liceach -technikach, iż należy chodzić. Więc chodzą. Starzyki, którzy nie byli dobrze nauczani, ponieważ ich nauczanie skończyło się na "wczesnym poziomie" też chodzą. Ale z innego powodu- chcą iść do stolicy piotrowej i mieć winy odpuszczone i wieczne szczęście. Taka religia i taki kościół rzmsko-katolickki jest. Są jeszcze na świecie inne religie, które w bardziej stanowczy sposób wymuszają swoje "dogmaty" wiary.

 • (2017-03-16 18:29:25) PO

  parkowanie przy Wyszyńskiego !

  Proponuję przejechać się na Wyszyńskiego, obok tego lokalu gastronomicznego piano coś tam, nagminne stawiane aut na trawniku, stoji po kilkanascie aut ! Widziałam jak przejeżdzał radiowóz i żadnej reakcji !

 • (2017-03-16 18:11:17) biba

  Parkowanie przy kościele

  Przecież macie jeszcze kawał lasu- można wyciąć i zrobić parking.I tak pewnie będą parować na chodniku bo się nie chce przejść kawałek, Zawsze bawi mnie jak sąsiedzi /młodzi/ ze Staffa jadą samochodem do kościoła, przecież nie postawią na parkingu bo to dalej niż z domu. Dlatego trzeba skrzyżowanie przebudować :P

 • (2017-03-16 16:52:31) Bury

  Po co chodzicie do kościoła?

  Przecież Chrześcijaństwo wam jest totalnie obce. Podstawowa zasada : miłość bliźniego napawa was wręcz wstrętem. Pokazujecie to parkując gdzie i jak popadnie. Byle bliżej. Mając gdzieś wszystkich innych. Darujcie sobie to udawanie wierzących.

 • (2017-03-16 16:29:24) japan

  Spotyka się w Mielcu

  nagminne parkowanie na chodnikach, drogach rowerowych, trawnikach. Służby porządkowe straż, policja za mało interweniują. Efekt jest taki, iż trudno przejść chodnikiem ponieważ panisko podjechało do sklepu, kościoła a mieszka 500 metrów dalej lub nie nie ma ochoty z lenistwa zaparkować na pobliskim parkingu. Społeczeństwo powinno reagować na takie przypadki. Zgłaszać blokowanie chodników itp. Wiadomo, ze conajmniei 1,5 metra chodnika powinno być do dyspozycji pieszych.

 • (2017-03-16 15:32:40) opelek993

  Chopina

  Od strony ul .Chopina też zrobili sobie parking z chodnika nie można przejść i dwa auta nie minął się, a o autobusach można zapomnieć. Parkują ci którzy do kościoła przyjeżdżają po czasie!

1 | 2 | 3  »  

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Maj

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!