REKLAMA
     
REKLAMA

 

InwestycjeNa rok 2017 zaplanowano kolejne remonty w budynkach Urzędu Miejskiego przy ulicy Żeromskiego.

Już w poprzednim roku rozpoczął się remont w budynku administracyjnym Urzędu Miejskiego zlokalizowanym za Komendą Powiatową Policji. Inwestycja objęła pomieszczenia sanitarne i socjalne. Na budynku tym mają też zostać zamontowane ogniwa fotowoltaiczne.

W tym roku zaplanowano osuszenie i termoizolację fundamentów budynku, remont elewacji ściany północnej a także modernizacja piwnicy z przeznaczeniem dla obsługi porządkowej i sprzątającej.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 Remonty wykonane zostaną też w budynku przy ul. Żeromskiego 26. Tu planuje się modernizację pomieszczeń Straży Miejskiej i sali posiedzeń. Modernizację przejdzie też korytarz i pomieszczenia archiwum mieleckiego magistratu.

W budżecie miasta na rok 2017 na cele remontowe Urzędu Miejskiego zabezpieczono kwotę 450 tys. złotych.

m

 

 

 

 

Komentarze
dodaj komentarz
  • (2017-01-11 18:06:14) spoldzielcza

    Pora na wyjaśnienia , pora zacząć chodzić po ziemi a nie bujać w obłokach.

    Wiadomość o remoncie obiektów nie będących własnością Urzędu Miasta jest zaskoczeniem, przecież Sąd Najwyższy rozstrzygnął , wydał prawomocny wyrok że teren na którym stoi budynek UM i nie tylko jest własnością prywatną , teren ten został zwrócony prywatnym właścicielom a tym samym budynek należy do 3-ch właścicieli terenu w zależności od przebiegu granic działek gruntowych . Prosimy o stanowisko w tym temacie Radę Miasta Mielca , czekamy . Ten sam los czeka budynki MSM w Mielcu przy ul. Grunwaldzka i L. Staffa ,wyrok Sądu Najwyższy został odłożony z powodu śmierci właścicielki tych terenów do czasu ustalenia przez sąd prawnych spadkobierców praw do tych terenów , jest to tylko kwestia czasu . Czyżby byłby to brak wiedzy czy też niekompetencja, nie ważne, ale sprawa dotyczy niewłaściwego gospodarowania środkami mieszkańców tak w pierwszym jak i w drugim przypadku .

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Czerwiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!