REKLAMA
     
REKLAMA

 

InwestycjeProjekt Urzędu Miejskiego w Mielcu „Poprawa jakości funkcjonowania systemu transportu publicznego dla MOF Mielec” znalazł się na liście dofinansowań w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego.

Mielecki projekt poprawy funkcjonowania transportu publicznego jest jednym z sześciu pozytywnie ocenionych wniosków w województwie. Na zadanie to magistrat chce przeznaczyć łącznie 44 976 719 zł. Z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego otrzyma dofinansowanie w kwocie 29 835 136 zł.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 - Autobusów starych mamy jeszcze kilka, ale wierzymy, że to już ostatnie ich tchnienie. Zgodnie z podpisaną umową z miastem od 2020 roku w bazie miejskiej nie może jeździć żaden pojazd, który nie będzie spełniał normy euro5. Na dzień dzisiejszy obowiązuje norma euro6, tak więc mamy niecałe trzy lata na wymianę tego starego taboru – mówiła jeszcze podczas spotkań prezydenta z mieszkańcami Ewa Garncarz, prezes MKS Mielec.  - Otrzymując dofinansowanie możemy zakupić czternaście autobusów. W pierwszej kolejności zlikwidowane zostaną wszystkie autobusy niespełniające norm od euro1 do euro3. W pozostałych latach te autobusy, które nie spełniają normy euro5 będą wyeliminowane.

W ramach projektu Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego magistrat chce też przeprowadzić szereg inwestycji – budowę parkingów na dworcu, zaplecza technicznego MKS, przedłużenia ul. Powstańców Warszawy do ul. Inwestorów czy budowę zatoki autobusowej na terenie gminy Przecław.

m


 

 

Komentarze
dodaj komentarz
 • (2017-03-22 10:33:47) ♂☂♘

  Panie m

  ....... " Zgodnie z podpisaną umową z miastem od 2020 roku w bazie miejskiej nie może jeździć żaden pojazd, który nie będzie spełniał normy euro5. Na dzień dzisiejszy obowiązuje norma euro6" Pisanie dla samego pisania a logiki w tym żadnej - myśleć trzeba (o ile to możliwe Panie m)

 • (2017-03-20 13:01:46) Zawisza

  A wlasciwie

  To skąd ta kasa od państwa czy UE

 • (2017-03-20 12:31:14) Fifuś

  Super

  Teraz jeszcze pozytywne informacje w sprawie dofinansowania na bibloteke i wynegocjowanie jak najwiekszego na hale. I jeszcze jedna wazna rzecz. W zwiazku z oszczednosciami w przetargu na most niech marszalek dopisze wiadukt do RPO, tak by miasto dostalo 85% dofinansowania. To sa bardzo wazne sprawy w obliczu ogromnego deficytu.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Kwiecień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!