REKLAMA
     
REKLAMA

 

Inwestycje


Kliknij, aby powiększyć.
Dyrekcja Szpitala Powiatowego w Mielcu ogłosiła przetarg na przebudowę Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Po przeprowadzeniu tej sporej - szacowanej na ponad 2 mln zł inwestycji zmieni się wejście i układ pomieszczeń.

Jeszcze w tym roku dyrekcja mieleckiego szpitala chce przeprowadzić inwestycję polegającą na remoncie, przebudowie i doposażeniu Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Ta szacowana na 2 mln 250 tys. zł inwestycja ma przynieść znacznie prostszy, klarowny dostęp do SOR-u osobom wymagającym pomocy. Frontowe wejście zostanie zintegrowane z werandą karetek, a sam oddział zyska nową windę i nowy sprzęt do ratowania zdrowia i życia pacjentów.


Kliknij, aby powiększyć.

Najważniejszą zmianą będzie przebudowa wejścia na SOR. Zmieni się układ podjazdu dla wózków z zewnątrz, same drzwi zmienią lokalizację, co pomoże zyskać kolejne pomieszczenie. Pojawią się też schody zewnętrzne. Remontowi ulewnie weranda karetek, pojawi się nowy system sterowania bram automatycznych z punktu obsługi pacjenta w SOR. Prace obejmą również salę zabiegową, która znajdzie się w dotychczasowym pomieszczeniu gipsowni.

W ramach inwestycji planowany jest także zakup nowego, najpilniejszego sprzętu na potrzeby SOR. Zgodnie z ogłoszonym przetargiem wszelkie prace budowlane powinny zostać wykonane do połowy września tego roku.

Wspomniana kwota 2 mln 250 tys. to łączna wartość całej inwestycji włącznie z doposażeniem oddziału. Szpital z własnego budżetu przeznaczy 337 tys. zł. Pozostałe prawie 2 mln pokryje samorząd powiatu wsparty unijnym dofinansowaniem.

RAPORT SZPITAL - o mieleckiej lecznicy czytaj więcej w specjalnym serwisie hej.mielec.pl/szpital

ks

 

 

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Kwiecień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!