REKLAMA
     
REKLAMA

 

InwestycjeStarostwo Powiatowe w Mielcu chce zlecić opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na rozbudowę budynku Starostwa Powiatowego przy ul. Sękowskiego 2b o szyb dźwigowy. Winda miałaby ułatwić dostęp do przenoszącej się tam Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

Przedmiotem zamówienia starostwa jest zaprojektowanie windy do budynku Starostwa Powiatowego przy ul. Sękowskiego 2b na potrzeby Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej wraz z zagospodarowaniem przyległego otoczenia.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 

Winda ma być „dostosowana do zabytkowego charakteru budynku”, wkomponowana w otoczenie. Zgodnie z założeniami, winda ma zostać dobudowana do budynku na jego krótszym boku od strony ul. Sękowskiego. Taka inwestycja miałaby ułatwić dostęp osobom niepełnosprawnym do Poradni, która w najbliższym czasie znajdzie się właśnie na piętrze tego budynku.

Choć na razie decyzja o budowie windy nie została ostatecznie podjęta, takiej inwestycji można się spodziewać w 2018 roku.

ks


 

Komentarze
dodaj komentarz
  • (2017-12-06 11:15:24) diphisli

    już widzę

    jak kolejny budynek zostanie zniszczony paskudną windą, w najtańszym wariancie, bo niby kto i jak ma ocenić co będzie najlepsze dla tego stylu budynku ?

  • (2017-12-05 15:54:23) Zawisza

    Może nich obecna

    Władza temat ten z winda zostawi w spokoju bo 500 tys na jedną już wydali i co jak psu w dupe ile osób z niej korzysta teraz na następną kolej i znów porażka będzie wozić pasażerów z 1 piętra dopiero na dach bo z parteru się nie da bo tam cały mechanizm sterujący może sterownik z nowogrockiej będzie lepsza, y

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Luty

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!