Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

Inwestycje

Wizualizacja nowego...
Lokalizacja działki

Działkę w 2009 roku kupiła od magistratu mielecka spółka Centro-Bud-Development.

Działka, na której ma stanąć teraz nowy blok mieszkalny, znajduje się między ulicą Warneńczyka i Wolności, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, które stoją przy ulicy Smoczka.

Jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego i może zostać wykorzystana pod realizację budownictwa mieszkaniowego, budownictwa mieszkaniowego z dopuszczeniem usług, względnie pod usługi. Kiedyś miała tam powstać przychodnia. Działką podobno zainteresowana była firma z branży usług medycznych. Teren ma powierzchnie około 0,3 hektara. 

Cena wywoławcza w przetargu Urzędu Miejskiego w 2009 roku wynosiła 391 tysięcy złotych. Zgłosiła się tylko jedna chętna firma, która zapłaci miastu 394 tysiące złotych.

To mielecka firma Centro-Bud-Development, która na zakupionym terenie przygotowała budowę bloku mieszkalnego. Firma rozpoczęła już poszukiwanie klientów dla zaprojektowanych mieszkań.

PC
 

Komentarze
dodaj komentarz
 • (2012-04-17 21:22:26) talus

  Mi się bardzo podobają balkony. Jedni będą mogli podglądać sąsiadów, a ci podglądani dostają możliwość kiepowania tym niżej. Fala w budowlance mieszkaniowej.

 • (2012-04-17 18:53:48) wikik

  Do ZibiL54. Nie do wojewody, tylko do marszałka województwa.

 • (2012-04-17 18:31:49) JanPaprykarz

  randy

  gość ewidentnie przyjechał odebrać pieniądze od lokatorów w swoim mieszkaniu. albo do swojej kochanki. to typ inwestora. pewnie zarządza gdzieś na strefie. poznałem po krawacie. a miejsce na blok kiepskie ogólnie, tak jak napisał jouvandyk, budynek kompletnie nie wpisuje się w otoczenie. ale, co my tam wiemy ..

 • (2012-04-17 18:20:56) RandyCouture

  Ten gość pod krawatem ma juz drogi dom na starym mieście to co on tam robi?

 • (2012-04-17 16:27:45) Namarin

  Ale trzeba tych projektantów pochwalić za szczerość w projekcie. Za to że już na wizualizacji szczerze pokazali że miejsca parkingowe na parkingu będą zbyt wąskie i ciężko będzie wysiąść z samochodu :)

 • (2012-04-17 15:34:13) jouvandyk

  .

  Trochę przesadzona ta wizualizacja. Nie ma tam miejsca na taki projekt z resztą czy taki budynek będzie się dobrze komponował z otoczeniem? Szczerze wątpię

REGULAMIN

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!
 

Facebook

 

 

 

 

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2013 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!