REKLAMA
     
REKLAMA

 

Inwestycje

Wizualizacja nowego...
Lokalizacja działki

Działkę w 2009 roku kupiła od magistratu mielecka spółka Centro-Bud-Development.

Działka, na której ma stanąć teraz nowy blok mieszkalny, znajduje się między ulicą Warneńczyka i Wolności, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, które stoją przy ulicy Smoczka.

Jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego i może zostać wykorzystana pod realizację budownictwa mieszkaniowego, budownictwa mieszkaniowego z dopuszczeniem usług, względnie pod usługi. Kiedyś miała tam powstać przychodnia. Działką podobno zainteresowana była firma z branży usług medycznych. Teren ma powierzchnie około 0,3 hektara. 

Cena wywoławcza w przetargu Urzędu Miejskiego w 2009 roku wynosiła 391 tysięcy złotych. Zgłosiła się tylko jedna chętna firma, która zapłaci miastu 394 tysiące złotych.

To mielecka firma Centro-Bud-Development, która na zakupionym terenie przygotowała budowę bloku mieszkalnego. Firma rozpoczęła już poszukiwanie klientów dla zaprojektowanych mieszkań.

PC
 

Komentarze
dodaj komentarz
 • (2012-04-17 21:22:26) talus

  Mi się bardzo podobają balkony. Jedni będą mogli podglądać sąsiadów, a ci podglądani dostają możliwość kiepowania tym niżej. Fala w budowlance mieszkaniowej.

 • (2012-04-17 18:53:48) wikik

  Do ZibiL54. Nie do wojewody, tylko do marszałka województwa.

 • (2012-04-17 18:31:49) JanPaprykarz

  randy

  gość ewidentnie przyjechał odebrać pieniądze od lokatorów w swoim mieszkaniu. albo do swojej kochanki. to typ inwestora. pewnie zarządza gdzieś na strefie. poznałem po krawacie. a miejsce na blok kiepskie ogólnie, tak jak napisał jouvandyk, budynek kompletnie nie wpisuje się w otoczenie. ale, co my tam wiemy ..

 • (2012-04-17 18:20:56) RandyCouture

  Ten gość pod krawatem ma juz drogi dom na starym mieście to co on tam robi?

 • (2012-04-17 16:27:45) Namarin

  Ale trzeba tych projektantów pochwalić za szczerość w projekcie. Za to że już na wizualizacji szczerze pokazali że miejsca parkingowe na parkingu będą zbyt wąskie i ciężko będzie wysiąść z samochodu :)

 • (2012-04-17 15:34:13) jouvandyk

  .

  Trochę przesadzona ta wizualizacja. Nie ma tam miejsca na taki projekt z resztą czy taki budynek będzie się dobrze komponował z otoczeniem? Szczerze wątpię

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Czerwiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!