REKLAMA
     
REKLAMA

 

InwestycjeWójt gminy Mielec Józef Piątek w towarzystwie radnych, projektanta sali oraz dyrektora szkoły wbił symboliczne pierwszą szpadę pod budowę nowego obiektu sportowego w Rzędzianowicach. Wraz za tym kierownik inwestycji Gminy Mielec przekazał oficjalnie teren budowy wykonawcy sali gimnastycznej.


- Jeszcze w tym tygodniu na teren szkoły wejdą geodeci – informował kierownik budowy Zakładu Remontowo-Budowlanego Roman Olszowy, głównego wykonawcy obiektu. Na miejscu w Rzędzianowicach odbyło się spotkanie robocze wszystkich zainteresowanych budową sali stron. Kierownik inwestycji Gminy Mielec, Tomasz Ortyl, przypomniał raz jeszcze główne zasady i procedury, które obowiązywać będą podczas budowy. – Każdy problem, każde niejasności wykonawca zgłasza do naszego inspektora. W razie potrzeby robimy naradę techniczną, ewentualne protokoły konieczności, wszystko na piśmie. Chcę zwrócić również uwagę na kwestię bezpieczeństwa tj. zabezpieczenia terenu budowy. To priorytet, zważywszy na charakter inwestycji i bliskość szkoły – mówił kierownik.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 


- Inwestycję mamy podzieloną na etapy. Jeszcze w tym roku zostaną wylane fundamenty, choć jako inwestorzy liczymy, że uda się zrobić więcej. Najważniejsza jest dla nas jednak jakość i nie chcemy by przy tej budowie, ktoś się śpieszył i robił coś na siłę – uzupełnił wójt Piątek.Sala w Rzędzianowicach powstaje przy dofinansowaniu z Programu Rozwoju Bazy Sportowej Województwa Podkarpackiego. Gmina dodatkowo uzyskała niższą cenę po przetargach i ostateczny koszt inwestycji wyniósł 830 450 zł. W budżecie natomiast na ten cel zaplanowano 1,245 mln  - To dobra informacja, gdyż jak wiadomo, sala potrzebuje później wyposażenia, dobrej klasy sprzętu sportowego, który między innymi dzięki uzyskanym oszczędnościom uda nam się zakupić – informuje wójt Piątek.m

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Marzec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!