REKLAMA
     
REKLAMA

 

KomunikatyOd czwartku, 2 marca, w życie wchodzi nowy Regulamin Pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Mielcu. Najważniejsze dla petentów zmiany dotyczą godzin otwarcia placówki.

Zgodnie z regulaminem podpisanym przez p.o. dyrektora PUP Renatę Siembab, zmienione zostaną godziny pracy urzędników w poniedziałki. Petentów przyjmować będą oni między godziną 8 a 16.

Praca w pozostałe dni tygodnia nie ulegnie zmianie. PUP, tak jak obecnie, otwarty będzie od 7.15 do 15.15.

k
Komentarze
dodaj komentarz
 • (2017-02-20 17:26:02) ~

  do motyka77

  A może by wprowadzić 4-brygadówkę. Najprościej jest krytykować urząd i jego pracowników nie znając pracy od wewnątrz. Nie jestem pracownikiem PUP-u, odbywałam tam staż i dobrze wiem, że praca z ludźmi nie jest lekka,dlatego też więcej szacunku i zrozumienia dla ich pracy.

 • (2017-02-17 15:14:16) KNP

  Praktyka dowodzi, że

  takie godziny powinny obowiązywać w piątek ponieważ największe zapotrzebowanie na czynności urzędowe jest właśnie w tym dniu ! A w ogóle to uważam, że jeżeli większość ludzi pracuje na pierwszą zmianę od 7 do 15 to urzędy powinny być czynne do 20:00 a taka zmiana jest tylko kolejnym klinicznym przykładem pozoracji działań świeżo awansowanej osoby.

 • (2017-02-17 11:33:07) motyka77

  taaaa

  taki urząd powinien jak już co pracować na dwie zmiany..tak jak większość Mielczan...taka zmiana nic nie daje ,w niczym nie pomaga bezrobotnym..więc nowa pani dyrektor się nie wysiliła...sama dłużej pośpi po Niedzieli..farsa

 • (2017-02-17 11:29:44) motyka77

  taaaa

  wiadomo po weekendzie trzeba dłużej pospać....swoją droga pup nadaje się do zamknięcia...to jest farsa co tam się wyprawia...w każdym pokoju po 3 rozleniwionych pracowników którzy traktują bezrobotnych jak gorszy sort- z jakąś dziwna łaską i podejrzliwością ,na korytarzach pustki...wszędzie kamery jak w jakimś banku-ile to kosztowało +te pseudokomputery które się nie sprawdziły a kosztowały duuuużo...i wciskają na siłe OFERTY z melnoxu,wiązek itp...wszystko oczywiście przez agencje pracy...a spróbuj powiedzieć że taka harówka ,za te żebracze pieniądze cię na strefie w tych "obozach pracy" nie interesuje...to wściekłość i sugerowanie że się pracuje na czarno...komu oni załatwili jakąś robotę??? pup to przechowalnia POCIOTKÓW politykierów z Mielca...i tylko po to powstał

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Maj

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!