REKLAMA
     
REKLAMA

 

PolitykaSzef podkarpackich struktur Prawa i Sprawiedliwości Władysław Ortyl zaprzeczył doniesieniom, jakie pojawiły się w opinii publicznej, a które mówią o „dwóch stronach barykady” w podkarpackim PiS.

Władysław Ortyl odniósł się tym samym do głosów, jakoby perturbacje do jakich dochodziło w ostatnim czasie między członkami tej partii chociażby w powiecie mieleckim, były związane z rozłamem i tworzeniem się dwóch barykad. Po jednej stronie barykady miałby stać europoseł Tomasz Poręba, po drugiej właśnie marszałek Władysław Ortyl.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 


Ortyl określił te doniesienia „wysoce nieuczciwym zabiegiem politycznym określonym na dalszą destrukcję i oscylowanie stron po dwóch stronach barykady”. – To oczywiście nie ma miejsca – podkreślił.

Szef PiS na Podkarpaciu przyznał jednocześnie, że perturbacje wewnętrzne chociażby w klubie radnych w Radzie Powiatu są faktem. – Staramy się to rozwiązać – powiedział i przywołał chociażby zmianę przewodnictwa tego klubu (Marek Kamiński zastąpił Joannę Rębisz (przyp. red.).

– Zmiana wynika z ostatnich perturbacji i potrzeby precyzyjnego i jednolitego stanowiska w powiecie związanego też z kampanią publiczną. Im mniej miejsc, gdzie powstają decyzje, tym mniej jest możliwości rozjeżdżania się tych decyzji. Ten zabieg temu służył – skomentował Ortyl.

ks

 

 

 

Komentarze
dodaj komentarz
  • (2017-04-11 12:02:46) Mielecki

    Ortyl i spóła mają wybory w kieszeni

    słyszałem na mieście, że zarząd i kierownictwo pewnej firmy ze strefy będą przy urnach już o 6 rano. A to jak nic ze 20 głosów na plus. Szeregowi już tak raczej nie zagłosują :( - po prostu są z Mielca i to jest ich mała ojczyzna, a szkoda bo tyle dobra nasz marszałek nam mielczanom wyrządził. Ale tak czy tak reelekcja marszałkowska jak w banku. Głosów byłoby więcej ale niektórzy poprzedni wyborcy już nie dotrwają i zasilą szeregi na komunalnym, zgodnie z ostatnią tendencją wśród 50-60 latków w Mielcu.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!
 

 
Facebook

 


REKLAMA

 

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Listopad

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!