REKLAMA
     
REKLAMA

 

PolitykaSzef podkarpackich struktur Prawa i Sprawiedliwości Władysław Ortyl zaprzeczył doniesieniom, jakie pojawiły się w opinii publicznej, a które mówią o „dwóch stronach barykady” w podkarpackim PiS.

Władysław Ortyl odniósł się tym samym do głosów, jakoby perturbacje do jakich dochodziło w ostatnim czasie między członkami tej partii chociażby w powiecie mieleckim, były związane z rozłamem i tworzeniem się dwóch barykad. Po jednej stronie barykady miałby stać europoseł Tomasz Poręba, po drugiej właśnie marszałek Władysław Ortyl.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 


Ortyl określił te doniesienia „wysoce nieuczciwym zabiegiem politycznym określonym na dalszą destrukcję i oscylowanie stron po dwóch stronach barykady”. – To oczywiście nie ma miejsca – podkreślił.

Szef PiS na Podkarpaciu przyznał jednocześnie, że perturbacje wewnętrzne chociażby w klubie radnych w Radzie Powiatu są faktem. – Staramy się to rozwiązać – powiedział i przywołał chociażby zmianę przewodnictwa tego klubu (Marek Kamiński zastąpił Joannę Rębisz (przyp. red.).

– Zmiana wynika z ostatnich perturbacji i potrzeby precyzyjnego i jednolitego stanowiska w powiecie związanego też z kampanią publiczną. Im mniej miejsc, gdzie powstają decyzje, tym mniej jest możliwości rozjeżdżania się tych decyzji. Ten zabieg temu służył – skomentował Ortyl.

ks

 

 

 

Komentarze
dodaj komentarz
  • (2017-04-11 12:02:46) Mielecki

    Ortyl i spóła mają wybory w kieszeni

    słyszałem na mieście, że zarząd i kierownictwo pewnej firmy ze strefy będą przy urnach już o 6 rano. A to jak nic ze 20 głosów na plus. Szeregowi już tak raczej nie zagłosują :( - po prostu są z Mielca i to jest ich mała ojczyzna, a szkoda bo tyle dobra nasz marszałek nam mielczanom wyrządził. Ale tak czy tak reelekcja marszałkowska jak w banku. Głosów byłoby więcej ale niektórzy poprzedni wyborcy już nie dotrwają i zasilą szeregi na komunalnym, zgodnie z ostatnią tendencją wśród 50-60 latków w Mielcu.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Czerwiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!