REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Przegląd prasy

Mielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa już buduje tu nowe bloki oraz domki szeregowe. Ma co do tego terenu bogate plany. Osiedle Smoczka zmienia swój wygląd. Przy ulicy Dąbrówki rozpoczęła się budowa nowych bloków i szeregówek. Dla mieszkańców Mielca to okazja do zakupu mieszkań w atrakcyjnej części miasta.
Smoczka położona jest na peryferiach miasta przy drodze wojewódzkiej relacji Mielec - Rzeszów. W tej części osiedla do tej pory znajdowało się tylko cztery bloki mieszkalne. Teraz dołączą do nich jeszcze dwa nowoczesne budynki wielorodzinne i osiem szeregówek.

DOBRY CZAS

-Teraz jest dobry czas na budowanie nowych bloków. Ludzie są zainteresowani kupnem mieszkań. Już mamy klientów na nie, więc możemy spokojnie inwestować w budowę nowych budynków mieszkalnych - mówi Zbigniew Buczek, prezes Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Dlaczego Spółdzielnia postanowiła właśnie na Smoczce budować nowe bloki? Jak podkreśla Buczek już na przełomie lat 80. i 90. były plany zagospodarowania tego terenu. Wybudowana była na tym terenie kanalizacja. Niestety zmiany przyniósł rok 1989 i o budowach na jakiś czas zapomniano.

ATRAKCYJNY TEREN

Według pośredników w handlu nieruchomościami osiedle Smoczka i sąsiadujące z nim osiedle Dzióbków to jedne z najmniej atrakcyjnych miejsc w mieście ze względu na spore oddalenie od centrum miasta. - Kiedy człowiek wracam po całym dniu pracy do domu marzę tylko o tym, żeby odciąć się od nieustannego szumu jakie jest w centrum miasta - mówi pani Danuta, mieszkająca na osiedlu Smoczka. - Poza tym, okolica jest piękna. W pobliżu jest las, ze specjalnie zaprojektowaną ścieżką edukacyjną - dodaje.


źródło - www.echodnia.eu

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!
 

 
Facebook

 


REKLAMA

 

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Grudzień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!