REKLAMA
     
REKLAMA

 

Przegląd prasy

Mielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa już buduje tu nowe bloki oraz domki szeregowe. Ma co do tego terenu bogate plany. Osiedle Smoczka zmienia swój wygląd. Przy ulicy Dąbrówki rozpoczęła się budowa nowych bloków i szeregówek. Dla mieszkańców Mielca to okazja do zakupu mieszkań w atrakcyjnej części miasta.
Smoczka położona jest na peryferiach miasta przy drodze wojewódzkiej relacji Mielec - Rzeszów. W tej części osiedla do tej pory znajdowało się tylko cztery bloki mieszkalne. Teraz dołączą do nich jeszcze dwa nowoczesne budynki wielorodzinne i osiem szeregówek.

DOBRY CZAS

-Teraz jest dobry czas na budowanie nowych bloków. Ludzie są zainteresowani kupnem mieszkań. Już mamy klientów na nie, więc możemy spokojnie inwestować w budowę nowych budynków mieszkalnych - mówi Zbigniew Buczek, prezes Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Dlaczego Spółdzielnia postanowiła właśnie na Smoczce budować nowe bloki? Jak podkreśla Buczek już na przełomie lat 80. i 90. były plany zagospodarowania tego terenu. Wybudowana była na tym terenie kanalizacja. Niestety zmiany przyniósł rok 1989 i o budowach na jakiś czas zapomniano.

ATRAKCYJNY TEREN

Według pośredników w handlu nieruchomościami osiedle Smoczka i sąsiadujące z nim osiedle Dzióbków to jedne z najmniej atrakcyjnych miejsc w mieście ze względu na spore oddalenie od centrum miasta. - Kiedy człowiek wracam po całym dniu pracy do domu marzę tylko o tym, żeby odciąć się od nieustannego szumu jakie jest w centrum miasta - mówi pani Danuta, mieszkająca na osiedlu Smoczka. - Poza tym, okolica jest piękna. W pobliżu jest las, ze specjalnie zaprojektowaną ścieżką edukacyjną - dodaje.


źródło - www.echodnia.eu

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Maj

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!