REKLAMA
     
REKLAMA

 

SamorządyKilka tygodni temu doszło do zmiany przewodniczącego Komisji Sportu i Rekreacji Rady Miejskiej w Mielcu. Powód nie jest znany do dziś.


Komisją, bardzo ważną w mieście gdzie sport jest popularny, kierował od początku kadencji Józef Witek, radny ugrupowania Nasz Mielec, które po wyborach zawiązywało koalicję z PiS. Witek zimą zrezygnował. Przyczyn dziennikarzom nie chciał podawać.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 Równolegle z funkcji wiceprzewodniczącej Rady Miejskiej zrezygnowała radna PiS Barbara Tutro, wcześniej chorowała i ta sytuacja była głównym powodem jej odejścia z funkcji wiceprzewodniczącej. Później lider PiS w regionie Władysław Ortyl, na konferencji prasowej w Mielcu, powiedział, że już po wyborach można było zakładać, że zmiana wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej zostanie przeprowadzona. - Była to konstrukcja związana z tym, że na początku ciężko było osiągnąć pewien konsensus jeśli chodzi o obsadę tych stanowisk. Umówiliśmy się, że będzie to zmiana w trakcie połowy kadencji, więc jest to realizacja tamtego zobowiązania – powiedział w rozmowie z dziennikarzami Władysław Ortyl. Barbarę Tutro zmienił Andrzej Zemmel, także z PiS.

Czy tak też było w Komisji Sportu? Fakt, że nie przewodniczył tej Komisji radny PiS był nawet zaskoczeniem. Być może to było porozumienie koalicjantów. Pracę Komisji rozpoczął doświadczony w pracy samorządowej Józef Witek, a teraz ją przekazał przedstawicielowi PiS, by w tej istotnej dziedzinie to ugrupowanie też miało swojego lidera? Obecnie to tylko pytania, ale bardzo ciekawe... i będą się pojawiać póki nie zostaną podane powody zmiany na stanowisko przewodniczącego Komisji Sportu. Nowym został radny Józef Zaskalski (na zdjęciu wyżej).

PC 

 

 

Komentarze
dodaj komentarz
  • (2017-04-19 20:23:04) Zawisza

    To w końcu

    Rządzi w tym mielcu rada miasta czy Władysław z drugiego rzędu, to wyborcy źle głosowali majestat jest w i tu problem czy w stolicy czy stolicy

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Czerwiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!