REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

SamorządyKilka tygodni temu doszło do zmiany przewodniczącego Komisji Sportu i Rekreacji Rady Miejskiej w Mielcu. Powód nie jest znany do dziś.


Komisją, bardzo ważną w mieście gdzie sport jest popularny, kierował od początku kadencji Józef Witek, radny ugrupowania Nasz Mielec, które po wyborach zawiązywało koalicję z PiS. Witek zimą zrezygnował. Przyczyn dziennikarzom nie chciał podawać.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 Równolegle z funkcji wiceprzewodniczącej Rady Miejskiej zrezygnowała radna PiS Barbara Tutro, wcześniej chorowała i ta sytuacja była głównym powodem jej odejścia z funkcji wiceprzewodniczącej. Później lider PiS w regionie Władysław Ortyl, na konferencji prasowej w Mielcu, powiedział, że już po wyborach można było zakładać, że zmiana wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej zostanie przeprowadzona. - Była to konstrukcja związana z tym, że na początku ciężko było osiągnąć pewien konsensus jeśli chodzi o obsadę tych stanowisk. Umówiliśmy się, że będzie to zmiana w trakcie połowy kadencji, więc jest to realizacja tamtego zobowiązania – powiedział w rozmowie z dziennikarzami Władysław Ortyl. Barbarę Tutro zmienił Andrzej Zemmel, także z PiS.

Czy tak też było w Komisji Sportu? Fakt, że nie przewodniczył tej Komisji radny PiS był nawet zaskoczeniem. Być może to było porozumienie koalicjantów. Pracę Komisji rozpoczął doświadczony w pracy samorządowej Józef Witek, a teraz ją przekazał przedstawicielowi PiS, by w tej istotnej dziedzinie to ugrupowanie też miało swojego lidera? Obecnie to tylko pytania, ale bardzo ciekawe... i będą się pojawiać póki nie zostaną podane powody zmiany na stanowisko przewodniczącego Komisji Sportu. Nowym został radny Józef Zaskalski (na zdjęciu wyżej).

PC 

 

 

Komentarze
dodaj komentarz
  • (2017-04-19 20:23:04) Zawisza

    To w końcu

    Rządzi w tym mielcu rada miasta czy Władysław z drugiego rzędu, to wyborcy źle głosowali majestat jest w i tu problem czy w stolicy czy stolicy

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!
 

 

 

 
Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!