REKLAMA
     
REKLAMA

 

Samorządy

Dzisiaj (11 maja) w Starostwie Powiatowym dziennikarze wysłuchali prasowej relacji z aktualnych ważnych wydarzeń w mieleckim powiatowym samorządzie.

WIDEO:
Z dziennikarzami spotkał się starosta Zbigniew Tymuła, wicestarosta Maria Napieracz, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Renata Siembab, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg Jacek Krzyżewski oraz przedstawiciele biura promocji Starostwa Powiatowego Adam Mokrzycki i Alan Rosenbeiger.

Więcej informacji wkrótce.

hmKomentarze
dodaj komentarz
 • (2017-05-14 22:17:04) kondzio15

  Brak profesjonalizmu

  Przykro mi to mówić ale brak profesjonalizmu i klapa totalna! Konferencja nie przygotowana, chaos i brak organizacji. Zaczyna Pan Mokrzycki i nawet on zalicza wpadkę bo nie mówi do mikrofonów. Starosta mówi nerwowo bez żadnego ładu i składu, pani dyrektor urzędu pracy ma jakieś notatki ale zmyśla "fakty" z głowy i chociaż się uśmiecha to nie wiem o czym chce powiedzieć, pan z biura promocji nie wie dla kogo zbierane są nakrętki i dopiero Mokrzycki daje mu swoje notatki i pokazuje palcem co ma przeczytać. Jeżeli chcecie w starostwie robić konferencje prasowe to trzeba być lepiej przygotowanym bo inaczej łatwo zauważyć kto tak na prawdę nami rządzi.

 • (2017-05-14 09:20:25) Mielecki

  kratka jak zwykle celnie w punkt

  i jakie ładne wpisy sztabu medialnego na forum. W pewnym sensie im współczuję. Z niektórych rzeczy bicza nie ukręcisz.

 • (2017-05-13 23:42:54) kratka

  wiódł ślepy kulawego, ślepy yyy eee, a kulawy ni be ni me; przez 20 lat krytykował takich Tymułów, a teraz u nich na postronku, niepiśmiennych i trzecioosobowych starostów gadać uczy

 • (2017-05-12 15:56:54) yellou

  Szacun Pnie Starosto

  Widać ogromną zmianę nie tylko wizerunkową jak również medialną ale przede wszystkim pod względem realizacji zadań publicznych tak potrzebnych naszej małej ojczyźnie. Proszę się niczym nie przejmować, jak to mówią psy szczekają a karawana idzie dalej. Pozdrawiam Bardzo Serdecznie

 • (2017-05-12 13:49:52) sobo4

  Trzeba przyznać, żepowiat i szefostwo powiatu się rozwija

  Idę o zakład, że niezła gula teraz wyskoczy wszystkim szczekaczom którzy nadają na starostę i jego ekipę :-)

 • (2017-05-12 00:42:04) lukasz200992

  Ronda wola Mielecka

  Niech Pan zadziala w temacie budowy rond w Woli Miekeckiej oraz budowy brakujacego fragmentu chodnika. Po budowie obwodnicy spadnie to na barki starostwa. Trzeba to zrobic juz teraz. Niech Pan rozmawia o tym z marszalkiem.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Kwiecień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!