REKLAMA
     
REKLAMA

 

SamorządyNa swojej ostatniej sesji Rada Miejska zgodziła się na propozycję urzędników prezydenta Daniela Kozdęby by zmienić budżet  na 2017 rok i zaangażować się mocniej w promocję Mielca poprzez sport.


Jak mówiła skarbnik miasta Mielca Barbara Wójcik, dobre rezultaty przynosi magistratowi inwestowanie w promocję poprzez sport, która oznacza, że Mielec jest widoczny w mediach, na przykład poprzez telewizyjne transmisje. W efekcie urzędnicy zaproponowali Radzie Miejskiej zmianę w budżecie na 2017 rok w wysokości 109 tysięcy złotych.

Radni jeszcze w kwietniu zgodzili się na takie rozwiązanie. To oznacza, że magistrat mógł aneksować wcześniej już zawartą umowę na swoją promocję z klubem piłki ręcznej SPR Stal Mielec SA. W sumie do klubu szczypiorniaka na promocję miasta wiosną trafić miało 300 tysięcy złotych. Już wcześniej, w budżecie miasta Mielca na 2017 rok, urzędnicy wspólnie z radnymi zplanowali 200 tysięcy złotych na ten cel.

Piłkarze ręczni SPR Stal Mielec SA w sezonie 2016/2017 występowali w rozgrywkach zawodowej PGNiG Superligi oraz pucharowych. Oba spotkania pokazywała telewizja NC+.

hm 

 

 

Komentarze
dodaj komentarz
 • (2017-05-20 13:09:52) lukasz200992

  Bo Cena i spolka

  tak argumentuja sens wydawania.milionow na sport przy ogromnym deficycie.

 • (2017-05-20 07:27:50) Mielecki

  Ja się natomiast pytam

  po co w ogóle nasze miasto ma się promować gdziekolwiek...? Turystów nie ściągniemy. Więc co, chcemy nowych mieszkańców? Ale po co? chcemy korków, i uciążliwości większego miasta? Chcemy więcej firm? Już te co są mają za mało pracowników - więc może lepiej aby zostały tylko te co zapłacą godziwą pensję a reszta won skąd przyszły. No sensu oprócz autopromocji i narcyzmu władz nie widzę. Należy się zająć dopracowaniem tego co mamy na miejscu - a nie durną "promocją" i wydawaniem kasy, której i tak już nie mamy. P.S. Kozdęba, jak tam Krono?? Już podwoiło produkcję czy jeszcze chwilka? Dorzuć im coś jeszcze z miejskiej kasy to będzie promocja na cały świat, chociaż ty już w tym temacie jesteś świetnie wypromowany.

 • (2017-05-19 22:55:52) Piechu Lechu

  Promocja przez piłkę ręczną? Hehe dajcie spokój, kto to ogląda hehe

 • (2017-05-19 21:58:53) wiesiek33333

  Promocja miasta na sali gimnastycznej, śmiech i żenada

  Przyjeżdżają zawodnicy światowej sławy grać na sali gimnastycznej. Jak to opowiadają w swoich krajach to jest duża promocja miasta.

 • (2017-05-19 15:39:50) lukasz200992

  A dlug?

  Czy ktos przejmuje sie deficytem? Skoro taki medialny klub to czemu nie garna sie sponsorzy? A co prezydent zrobił w zakresue pozyskania sponsirow dla Stali? Wydawac nasze podatki jest latwo....

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Kwiecień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!