REKLAMA
     
REKLAMA

 

SamorządyRada Powiatu Mieleckiego wybrała swoich przedstawicieli do kolejnej kadencji Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego. - Ponownie będą to: Maria Orłowska, Stanisław Kagan i Mariusz Barnaś – przekazuje Monika Piątek z Wydziału Promocji i Informacji Starostwa Powiatowego.

Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego składa się łącznie z 12 członków. Połowę z nich stanowią przedstawiciele organizacji pozarządowych z terenu miasta Mielca i powiatu mieleckiego; trzy osoby reprezentują Zarząd Powiatu Mieleckiego, a kolejne trzy – Radę Powiatu Mieleckiego.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 


W związku z tym, że kadencja dotychczasowej Rady Działalności Pożytku Publicznego zakończyła się 24 września br., podczas ostatniej sesji (6 października), Rada Powiatu Mieleckiego wybrała swoich przedstawicieli na – tym razem trzyletnią – kadencję. Kandydaturę trzech osób zgłosiła wicestarosta Maria Napieracz, która również była członkiem RDPP.

– Pracowałam w tej radzie i wiem, że była to dobra rada, dzieląca się dobrymi praktykami i integrująca środowiska. Chciałabym więc, żeby z ramienia Rady Powiatu Mieleckiego pozostały w niej te same osoby: Maria Orłowska, Stanisław Kagan i Mariusz Barnaś – mówiła. Żaden radny nie zgłosił innej kandydatury, a te zaproponowane przez wicestarostę zostały przegłosowane.

W skład Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego, oprócz trzech przedstawicieli Rady Powiatu Mieleckiego, wchodzą również: trzej reprezentanci Zarządu Powiatu Mieleckiego oraz sześciu reprezentantów organizacji pozarządowych z terenu miasta Mielca i powiatu mieleckiego. Osoby zasilające struktury organizacji działalności pożytku publicznego mogą zgłaszać się na kandydatów do rady – jeszcze do 19 października.

k
Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Marzec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!