REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

SamorządyRada Powiatu Mieleckiego wybrała swoich przedstawicieli do kolejnej kadencji Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego. - Ponownie będą to: Maria Orłowska, Stanisław Kagan i Mariusz Barnaś – przekazuje Monika Piątek z Wydziału Promocji i Informacji Starostwa Powiatowego.

Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego składa się łącznie z 12 członków. Połowę z nich stanowią przedstawiciele organizacji pozarządowych z terenu miasta Mielca i powiatu mieleckiego; trzy osoby reprezentują Zarząd Powiatu Mieleckiego, a kolejne trzy – Radę Powiatu Mieleckiego.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 


W związku z tym, że kadencja dotychczasowej Rady Działalności Pożytku Publicznego zakończyła się 24 września br., podczas ostatniej sesji (6 października), Rada Powiatu Mieleckiego wybrała swoich przedstawicieli na – tym razem trzyletnią – kadencję. Kandydaturę trzech osób zgłosiła wicestarosta Maria Napieracz, która również była członkiem RDPP.

– Pracowałam w tej radzie i wiem, że była to dobra rada, dzieląca się dobrymi praktykami i integrująca środowiska. Chciałabym więc, żeby z ramienia Rady Powiatu Mieleckiego pozostały w niej te same osoby: Maria Orłowska, Stanisław Kagan i Mariusz Barnaś – mówiła. Żaden radny nie zgłosił innej kandydatury, a te zaproponowane przez wicestarostę zostały przegłosowane.

W skład Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego, oprócz trzech przedstawicieli Rady Powiatu Mieleckiego, wchodzą również: trzej reprezentanci Zarządu Powiatu Mieleckiego oraz sześciu reprezentantów organizacji pozarządowych z terenu miasta Mielca i powiatu mieleckiego. Osoby zasilające struktury organizacji działalności pożytku publicznego mogą zgłaszać się na kandydatów do rady – jeszcze do 19 października.

k
Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!
 

 
Facebook

 


REKLAMA

 

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Grudzień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!