Wybieramy Pozytywnych - aktualności

Piotr Winiarz otrzymał tytuł Popularnego Pozytywnego Mielczanina. Od 20 lat prowadzi on w Mielcu Studio Fryzur Bossmen.- Jak odbierasz to wyróżnienie?

- Jest to podkreślenie 20 lat mojej ciężkiej pracy. Bardzo fajna sprawa, fajnie, że w mieście taki plebiscyt się organizuje.

- Wyróżnienie to otrzymałeś głosami internautów. Pewnie większość to Twoi klienci?
 - Z moimi klientami byłem w najważniejszych momentach ich życia, kiedy starali się o nową dziewczynę, nową pracę, przygotowywali się do ślubu. I widać, że docenili 20 lat mojej ciężkiej pracy, przychodzenia wcześniej, zostawania po godzinach. Jestem z tego bardzo zadowolony.

- Kim musi więc być współczesny fryzjer?

- Staram się pozytywnie podchodzić do każdego klienta. Kiedyś fryzjer to była osoba, która miała skracać włosy. Dzisiaj ma to być osoba, która będzie powiernikiem tajemnic, staram się doradzać. Stąd uczestniczę nie tylko w szkoleniach fryzjerskich, ale i takich związanych z rozwojem osobistym, z relacjami z klientem. Po to, by móc wsposób pozytywny i pełny pracować z klientem i podnosić jego wartość. Moja praca to nie tylko strzyżenie, ale cała ta otoczka, gdzie klient wychodzi ode mnie pewniejszy siebie, gotowy na sukces.


Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


POZYTYWNE KATEGORIE

    Wyróżnimy mielczan według kategorii:

    KULTURA

 

    SPORT

 

    BIZNES

 

   SPOŁECZNIK

 DOŁĄCZ DO PARTNERÓW

PLEBISCYTU

POZYTYWNY MIELCZANIN

2017


 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!