Wybieramy Pozytywnych - aktualności

Wyróżnienie Popularnego Pozytywnego Mielczanina w kategorii Kultura trafiło do Jolanty Dudzik – nauczycielki muzyki w Szkole Podstawowej nr 1, instruktorki, organizatorki konkursów i przeglądów wokalnych.- Jak odbiera Pani to wyróżnienie?

- Od wielu lat jestem nauczycielem i działam w Mielcu też od bardzo wielu lat. To był dla mnie troszeczkę taki sprawdzian dla mojej działalności, czy to co robię, jest potrzebne czy nie do końca. Jestem bardzo zadowolona, że znalazłam się wśród nominowanych i wyróżnionych. Spotkałam tu mnóstwo wspaniałych ludzi, ludzi z którymi na co dzień współpracuję.

- W kategorii Kultura internauci oddali wiele głosów – w nim pewnie grono wielu osób, które Pani uczyła?
- Wiele uczniów zagłosowało, wiele osób, które gdzieś tam mnie przy różnych wydarzeniach widziało, które uczyłam zwykłej muzyki w szkole, gdzie nie jest łatwo bo klasa ma liczne problemy. Dla mnie było to bardzo ważne. Nawet moje własne dzieci, którym zabierałam czas na muzykę, gdzie poświęcałam czas innym, powiedziały, że jednak to doceniają i pamiętają.

- Co w nauczaniu dzieci i młodzieży jest najważniejsze?

- Najważniejszą rzeczą dla mnie jest by nie zniechęcać, by nie sprawić, żeby ktoś za kilka lat patrząc na mnie nie mówił „ta zołza od muzyki”.  Cieszę się, że taki konkurs się odbył, choć może początkowo sceptycznie do tego podchodziłam, ale po przeczytaniu listu na mój temat, który ukazał się w portalu, myślę, że mało który nauczyciel pracujący 40 lat doczekał się takich słów. I to jest piękne.


Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


POZYTYWNE KATEGORIE

    Wyróżnimy mielczan według kategorii:

    KULTURA

 

    SPORT

 

    BIZNES

 

   SPOŁECZNIK

 DOŁĄCZ DO PARTNERÓW

PLEBISCYTU

POZYTYWNY MIELCZANIN

2017


 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!