Wybieramy Pozytywnych - aktualnościDo naszej redakcji napływają pierwsze propozycje nominacji do plebiscytu wyróżniającego Pozytywnych Mielczan! Do kategorii Społecznik zaproponowany został ŁUKASZ PRZYBYŁO!
Zgłoszenie Łukasza Przybyło:

Chciałabym zgłosić do konkursu „Pozytywny portalu hej.mielec.pl” w kategorii Społecznik kandydaturę Łukasza Przybyło, który działa społecznie w następujących stowarzyszeniach i ciałach doradczych:
•    Stowarzyszenie Społeczno – Edukacyjne „Orzeł Biały – Strzelec”;
•    Związek Strzelecki "Strzelec" Józefa Piłsudskiego;
•    Jednostka Strzelecka 2093 im. gen broni Władysława Sikorskiego z siedzibą w Mielcu;
•    Społeczna Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego;
•    Społeczna Rada Osiedla Smoczka;

Z jego inicjatywy po ponad 70 latach reaktywował się Związek Strzelecki na Ziemi mieleckiej – jest założycielem i był pierwszym dowódcą Jednostki Strzeleckiej 2093 im. gen broni Władysława Sikorskiego, która swoim zasięgiem obejmuje teren powiatu mieleckiego, ale nie tylko, bo swój pluton posiada także w powiecie tarnobrzeskim – w gminie Baranów Sandomierski. Jednostka zajmuje się szkoleniem strzeleckim, survivalowym, medycznym, wojskowym i obywatelskim młodzieży przygotowując ich do pełnienia w przyszłości służby w formacjach mundurowych. Łukasz przybyło wziął udział w ogólnopolskim konkursie pasji „It's your life, just take it”, dzięki któremu Mielec zaczął być kojarzony z ruchem strzeleckim oraz  JS2093 zyskała rozpoznawalność w całej Polsce. Co więcej został laureatem tego konkursu wygrywając 15 tys. PLN, które postanowił w całości przeznaczyć dla Jednostki na zakup niezbędnych materiałów i sprzętu do prowadzenia zajęć z młodzieżą w 2016 roku. Łukasz Przybyło jako reprezentant JS2093 również aktywnie uczestniczy w obchodach świąt państwowych i narodowych na terenie Mielca i okolic.

Łukasz Przybyło aktywnie wspiera mielecki sport, oraz propaguje wśród mielczan akcje społeczne. I tak na przykład w 2016 roku na terenie Mielca aktywnie zaangażował się jako współorganizator, lub aktywny uczestnik i propagator w następujące projekty:
•    Bieg Wolności i Solidarności
•    IV edycja projektu "Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych"
•    Miejskie odchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych
•    Kwesta na rzecz chorego Maksia
•    Kwesta na rzecz budowy placu zabaw przy polskim parafialnym przedszkolu w Złoczowie na Ukrainie
•    Kwesta na rzecz rodziny mieleckich repatriantów
•    Kwesta na ekshumację i identyfikację Żołnierzy Wyklętych

 W 2016 roku brał również udział w akcji #WspieramStal w drodze #podawnyblask oraz wziął również udział w Zimowym Biegu Charytatywnym „Biegniemy Pomagamy” reprezentując tym razem barwy SPR Stal Mielec. Propaguje wspieranie mieleckich klubów sportowych poprzez aktywne korzystanie z aplikacji GoFans podczas robienia codziennych zakupów, jak i nakłania do tego innych mielczan.

Łukasz Przybyło prowadzi również blog o charakterze statystycznym i gospodarczym „Podkarpacie w liczbach”, gdzie dzieli się z czytelnikami ciekawymi informacjami i statystykami dotyczącymi województwa podkarpackiego, jaki i poszczególnych powiatów oraz gmin: https://www.facebook.com/Podkarpacie-w-liczbach-%C5%81ukasz-Przyby%C5%82o-777026772318510/

Prowadzi również fanpage poświęcony promowaniu zgłoszeń mielczan w różnego rodzaju konkursach i głosowaniach (sam również zgłasza swoje projekty w ogólnopolskich konkursach): https://www.facebook.com/mielec.konkursy/?fref=ts

Myślę, że tak szerokie spektrum działalności społecznej Łukasza Przybyło znajdzie przychylność szanownej Kapituły Konkursu „Pozytywny portalu hej.mielec.pl”.

JAK ZGŁASZAĆ KANDYDATÓW?

Celem konkursu „Pozytywny portalu hej.mielec.pl” jest wyłonienie i nagrodzenie osób, których działalność w okresie mijającego roku kalendarzowego pozytywnie wyróżniała się na forum miasta Mielca i powiatu mieleckiego. W tym wypadku konieczne było podzielenie aktywności na odrębne kategorie, w których pokażemy tych szczególnie pozytywnych, działających na rzecz Mielca i powiatu. I tak w konkursie wyróżnia się następujące kategorie laureatów:

Kultura – nagrodzony swoją działalnością wywiera znaczny wpływ na życie kulturalne Mielca lub powiatu mieleckiego, na kształtowanie się świadomości kulturalnej mieszkańców, upowszechnianie kultury.

Sport – nagrodzony swoją działalnością ma znaczny wpływ na popularyzację sportu w Mielcu lub powiecie mieleckim, odnosi znaczne sukcesu w swojej karierze, jest czynnym zawodnikiem, trenerem lub działaczem sportowym.

Biznes – nagrodzony prowadzi firmę, której działalność jest znana mieszkańcom Mielca lub powiatu mieleckiego, charakteryzuje ją innowacyjność produktów lub usług, wysoka jakość zarządzania zasobami ludzkimi, uzyskane certyfikaty i wyróżnienia, pod uwagę brany jest osobisty wpływ kandydata na rozwój firmy, produktu, usługi.

Społecznik – nagrodzony prowadzi działalność społeczną indywidualnie lub w stowarzyszeniu lub fundacji, podejmowane przez niego działania znajdują aprobatę mieszkańców, przynoszą wymierne konkretne efekty odczuwane w Mielcu lub powiecie mieleckim, nagrodzonym może być działacz stowarzyszenia, wolontariusz, sponsor, fundator etc.

 „Pozytywnych” chcemy wybrać razem z Wami, Czytelnikami portalu hej.mielec.pl, bo przecież każdy z nas zna taką pozytywnie wyróżniającą się postać! Nawet jeśli dotychczas niekoniecznie zastanawialiśmy się nad tym, jak wiele dobrego robi dana osoba, warto teraz to dostrzec, pokazać i docenić! Pierwszą „nagrodą” i Waszym osobistym wyrazem wdzięczności niech będzie kandydatura „pozytywnego” w naszym konkursie!

Jak zgłosić kandydaturę do konkursu? 

Zgłoszenia kandydatur należy składać w za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e – mail: biuro@hejgrupa.pl, osobiście w biurze spółki Hejgrupa w CH Smoczka, Mielec ulica Szafera 33 lub listownie na ten sam adres.

Zgłoszenie kandydata MUSI zawierać:
- imię i nazwisko kandydata, dodatkowo nazwa firmy, instytucji lub stowarzyszenia w którym działa kandydat,
- wskazanie kategorii w której kandydat jest zgłaszany,
- uzasadnienie wskazujące dlaczego kandydat powinien otrzymać nagrodę „Pozytywny portalu hej.mielec.pl”,
- imię i nazwisko, dane kontaktowe zgłaszającego – do wiadomości Organizatora konkursu.

Do konkursu mogą być zgłaszani kandydaci, których działalność ma ścisły związek z Mielcem i powiatem mieleckim, bez względu na ich miejsce zamieszkania lub miejsce prowadzenia działalności gospodarczej. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 15 stycznia 2017 roku.

Spośród zgłoszonych kandydatur Kapituła Konkursu w skład której wejdą członkowie redakcji, pracownicy lub współpracownicy firmy HejGrupa oraz zaproszeni goście, wybierze 5 person w każdej kategorii. Poznamy zatem nazwiska pięciu nominowanych przedstawicieli świata kultury, sportu, biznesu, a także pięciu społeczników. Każda kandydatura będzie odpowiednio weryfikowana. Ostatecznie Kapituła Konkursu w jawnym głosowaniu zdecyduje komu przyznać główną nagrodę w każdej z kategorii konkursu „Pozytywny portalu hej.mielec.pl”! Pozytywne nagrody wręczone zostaną w trakcie specjalnej uroczystości  na początku 2017 roku!

Już teraz pomyśl więc, kto Twoim zdaniem jest pozytywnym człowiekiem, kto swoją codzienną działalnością sprawia, że na Twojej twarzy gości uśmiech! Wskaż pozytywnego człowieka… jest ich przecież tak wiele!


Redakcja hej.mielec.pl

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


POZYTYWNE KATEGORIE

    Wyróżnimy mielczan według kategorii:

    KULTURA

 

    SPORT

 

    BIZNES

 

   SPOŁECZNIK

 DOŁĄCZ DO PARTNERÓW

PLEBISCYTU

POZYTYWNY MIELCZANIN

2017


 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!