Wybieramy Pozytywnych - aktualnościDo naszej redakcji napływają propozycje nominacji do plebiscytu wyróżniającego Pozytywnych Mielczan! Jeden z maili zawierał propozycję ANNY NIZIOŁEK, w kategorii kultura.

 

Uzasadnienie propozycji nominacji Anny Niziołek:

Kino Galaktyka od 2011 roku realizuje ogólnopolski Interdyscyplinarny Program Edukacji Medialnej „KinoSzkoła" i prawie od początku wyróżnia się spośród innych kin idealnie prowadzoną działalnością w zakresie edukacji filmowo-medialnej. Co roku Pani Kierownik Anna Niziołek otrzymuje z ramienia mojej Fundacji nagrodę „Tytana pracy" za szczególne osiągnięcia w dziedzinie edukacji medialnej. W samym listopadzie w Kinie Galaktyka odbyło się przeszło 30 zajęć, co jest ewenementem na skalę ogólnopolską! Organizacja tak dużej ilości zajęć, współpraca z ponad sześćdziesięcioma szkołami z Mielca i okolic, obsługa kilku tysięcy uczestników zajęć miesięcznie (sic!) wymaga od Pani Kierownik tytanicznej pracy, którą wykonuje równolegle ze swoimi obowiązkami wynikającymi z pracy na kierowniczym stanowisku.

Od wielu lat przyglądam się pracy Pani Kierownik z niesłabnącym podziwem i wielkim szacunkiem, uznając ją za jednego z najlepszych kiniarzy w Polsce, wielokrotnie stawiając prowadzone przez nią Kino jako przykład dla pozostałych instytucji, z którymi współpracuję. Pani Anna Niziołek z wielkim poświęceniem wypełnia swe obowiązki, stale się dokształca nie tylko merytorycznie (m.in. ukończyła podyplomowe studia z zakresu zarządzania instytucją kultury), ale również technicznie – jej kompetencjom mógłby pozazdrościć niejeden pracownik techniczny i kierownik Kina. Co więcej, wybitne sukcesy Pani Kierownik zostały dostrzeżone również na najwyższym szczeblu branży filmowej – Kino Galaktyka w poprzednim roku zostało nominowane do najważniejszej nagrody branżowej w Polsce – nagrody Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w kategorii Najlepsze Kino w Polsce, a w mijającym właśnie 2016 r. pani Niziołek za wybitne zasługi w zakresie upowszechniania kultury filmowej otrzymała Honorowy Złoty Bilet, przyznawany przez Stowarzyszenie „Kina Polskie" podczas największej imprezy branży kiniarskiej w kraju – „Forum Wokół Kina".

W świetle powyższych uważam, że Pani Anna Niziołek jest idealnym kandydatem i powinna zostać laureatką przyznawanej przez Państwa nagrody „Pozytywny Mielczanin".

dr Joanna Zabłocka-Skorek
Prezes "KinoSzkoła". Fundacja Rozwoju kompetencji Medialnych i Społecznych
Interdyscyplinarny Program Edukacji Medialnej "KinoSzkoła"
tel. 605 569 746
www.kinoszkola.pl

JAK ZGŁASZAĆ KANDYDATÓW?  KAŻDY MOŻE TO ZROBIĆ!

Celem konkursu „Pozytywny portalu hej.mielec.pl” jest wyłonienie i nagrodzenie osób, których działalność w okresie mijającego roku kalendarzowego pozytywnie wyróżniała się na forum miasta Mielca i powiatu mieleckiego. W tym wypadku konieczne było podzielenie aktywności na odrębne kategorie, w których pokażemy tych szczególnie pozytywnych, działających na rzecz Mielca i powiatu. I tak w konkursie wyróżnia się następujące kategorie laureatów:

Kultura – nagrodzony swoją działalnością wywiera znaczny wpływ na życie kulturalne Mielca lub powiatu mieleckiego, na kształtowanie się świadomości kulturalnej mieszkańców, upowszechnianie kultury.

Sport – nagrodzony swoją działalnością ma znaczny wpływ na popularyzację sportu w Mielcu lub powiecie mieleckim, odnosi znaczne sukcesu w swojej karierze, jest czynnym zawodnikiem, trenerem lub działaczem sportowym.

Biznes – nagrodzony prowadzi firmę, której działalność jest znana mieszkańcom Mielca lub powiatu mieleckiego, charakteryzuje ją innowacyjność produktów lub usług, wysoka jakość zarządzania zasobami ludzkimi, uzyskane certyfikaty i wyróżnienia, pod uwagę brany jest osobisty wpływ kandydata na rozwój firmy, produktu, usługi.

Społecznik – nagrodzony prowadzi działalność społeczną indywidualnie lub w stowarzyszeniu lub fundacji, podejmowane przez niego działania znajdują aprobatę mieszkańców, przynoszą wymierne konkretne efekty odczuwane w Mielcu lub powiecie mieleckim, nagrodzonym może być działacz stowarzyszenia, wolontariusz, sponsor, fundator etc.

 „Pozytywnych” chcemy wybrać razem z Wami, Czytelnikami portalu hej.mielec.pl, bo przecież każdy z nas zna taką pozytywnie wyróżniającą się postać! Nawet jeśli dotychczas niekoniecznie zastanawialiśmy się nad tym, jak wiele dobrego robi dana osoba, warto teraz to dostrzec, pokazać i docenić! Pierwszą „nagrodą” i Waszym osobistym wyrazem wdzięczności niech będzie kandydatura „pozytywnego” w naszym konkursie!

Jak zgłosić kandydaturę do konkursu? 

Zgłoszenia kandydatur należy składać w za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e – mail: biuro@hejgrupa.pl, osobiście w biurze spółki Hejgrupa w CH Smoczka, Mielec ulica Szafera 33 lub listownie na ten sam adres.

Zgłoszenie kandydata MUSI zawierać:
- imię i nazwisko kandydata, dodatkowo nazwa firmy, instytucji lub stowarzyszenia w którym działa kandydat,
- wskazanie kategorii w której kandydat jest zgłaszany,
- uzasadnienie wskazujące dlaczego kandydat powinien otrzymać nagrodę „Pozytywny portalu hej.mielec.pl”,
- imię i nazwisko, dane kontaktowe zgłaszającego – do wiadomości Organizatora konkursu.

Do konkursu mogą być zgłaszani kandydaci, których działalność ma ścisły związek z Mielcem i powiatem mieleckim, bez względu na ich miejsce zamieszkania lub miejsce prowadzenia działalności gospodarczej. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 15 stycznia 2017 roku.

Spośród zgłoszonych kandydatur Kapituła Konkursu w skład której wejdą członkowie redakcji, pracownicy lub współpracownicy firmy HejGrupa oraz zaproszeni goście, wybierze 5 person w każdej kategorii. Poznamy zatem nazwiska pięciu nominowanych przedstawicieli świata kultury, sportu, biznesu, a także pięciu społeczników. Każda kandydatura będzie odpowiednio weryfikowana. Ostatecznie Kapituła Konkursu w jawnym głosowaniu zdecyduje komu przyznać główną nagrodę w każdej z kategorii konkursu „Pozytywny portalu hej.mielec.pl”! Pozytywne nagrody wręczone zostaną w trakcie specjalnej uroczystości  na początku 2017 roku!

Już teraz pomyśl więc, kto Twoim zdaniem jest pozytywnym człowiekiem, kto swoją codzienną działalnością sprawia, że na Twojej twarzy gości uśmiech! Wskaż pozytywnego człowieka… jest ich przecież tak wiele!


Redakcja hej.mielec.pl


 Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


POZYTYWNE KATEGORIE

    Wyróżnimy mielczan według kategorii:

    KULTURA

 

    SPORT

 

    BIZNES

 

   SPOŁECZNIK

 DOŁĄCZ DO PARTNERÓW

PLEBISCYTU

POZYTYWNY MIELCZANIN

2017


 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!