Wybieramy Pozytywnych - aktualności

Trwa oficjalne głosowanie w plebiscycie Pozytywny Mielczanin portalu hej.mielec.pl za 2016 rok! Do 14 lutego redakcja portalu czeka na opinie mielczan!Pozytywni i lokalni! Jest ich tak wielu! Czas ich pokazać, czas ich wyróżnić! Trwa Plebiscyt „Pozytywny Mielczanin portalu hej.mielec.pl”! Widząc jak wiele jest osób zaangażowanych w swoją często społeczną działalność, portal hej.mielec.pl postanowił zorganizować wyjątkowy konkurs „Pozytywny hej.mielec.pl”, który pokaże pozytywnych i lokalnych ludzi z naszego regionu!

Głosować można poprzez serwis Facebook, ankiety w hej.mielec.pl, mailowo i osobiście! Szczegóły głosowania można sprawdzić na stronie www.hej.mielec.pl/glosowanie

Głosowanie poprzez Facebook - ZOBACZ

Nominacje w kategorii SPORT:Nagrodzony swoją działalnością ma znaczny wpływ na popularyzację sportu w Mielcu lub powiecie mieleckim,
odnosi znaczne sukcesu w swojej karierze,
jest czynnym zawodnikiem, trenerem lub działaczem sportowym.


NOMINOWANI:

PAULINA
BUZIAK-ŚMIATACZ

Reprezentantka Polski
w chodzie sportowym,
LKS Stal

ROBERT KARNASIEWICZ
Trener i działacz UKS Badmintona Volant Mielec
oraz Klubu Szachowego SDK-Lotnik

   

KRZYSZTOF LIPKA
Trener i bramkarz piłki ręcznej SPR Stal Mielec

JACEK ORŁOWSKI
Prezes klubu piłkarskiego FKS Stal Mielec

   

STANISŁAW ZIOŁO
Trener lekkiej atletyki LKS Stal Mielec


GŁOSUJ POPRZEZ FORMULARZ I FACEBOOKUWAGA: ankiety internetowe nie decydują o bezpośrednim przyznaniu nagrody,
są jednym ze sposobów głosowania!
Ostatecznego wyboru dokonuje Kapituła Plebiscytu.


Głosowanie poprzez Facebook - ZOBACZ

Głosowanie mailem - wyślij list poparcia na biuro@hejgrupa.pl
 
Głosowanie osobiście - przekaz wyraz poparcia
w biurze hej.mielec.pl
- CH Smoczka, Szafera 33
od poniedziałku do piątku od 7:30 do 15:30

Głosowanie trwa do 14 lutego 2017 roku włącznie!

Regulamin plebiscytu:
http://www.hej.mielec.pl/nagroda/regulamin-nagrody-pozytywny/

 

 

Laureatów wybiera Kapituła Konkursu na posiedzeniu Kapituły. Termin posiedzenia ustala Organizator konkursu.

Laureaci Konkursu są wybierani spośród nominowanych kandydatów jawnie, na posiedzeniu Kapituły. W każdej z kategorii oceniający tworzy listę rankingową nominowanych pozycjonując nominowanych kandydatów na miejscach od 1. do 5. Miejsce pierwsze listy rankingowej premiowane jest 15 punktami, 2. miejsce -  13 punktami.  3. miejsce - 10 punktami, 4. miejsce - 8. punktami, 5. miejsce odpowiednio 5. punktami. Dodatkowo nominowani otrzymują punkty za liczbę skutecznych zgłoszeń dokonanych przez czytelników – 3 punkty dla osoby lub osób z największą ilością zgłoszeń oraz po 3 punkty za zwycięstwo w każdym z kanałów udostępnionych do głosowania wśród czytelników. Laureatem w danej kategorii zostaje ten z nominowanych kandydatów, który po zsumowaniu punktacji list rankingowych wszystkich oceniających i punktów dodatkowych uzyska największą liczbę punktów. W przypadku uzyskania przez nominowanych kandydatów takiej samej liczby punktów, przewodniczący Kapituły zarządza głosowanie nad kandydaturami nominowanych o tożsamej liczbie punktów, w którym każdy z członków Kapituły ma 1 głos (głosowanie uzupełniające). W tym przypadku Laureatem zostaje ten z nominowanych kandydatów, który w głosowaniu uzupełniającym zdobędzie większą liczbę głosów. Wstrzymanie się od głosu jest wyłączone. W przypadku gdy głosowanie uzupełniające, o którym mowa w zdaniu poprzedzającym nie wyłoni Laureata Konkursu wobec identycznej liczby głosów nominowanych, Laureatem danej kategorii zostanie nominowany kandydat na którego swój głos w głosowaniu uzupełniającym oddał Przewodniczący Kapituły.

Ogłoszenie Laureatów nastąpi 23 lutego 2017 roku!

Serwis plebiscytu: http://www.hej.mielec.pl/nagroda/ 

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


POZYTYWNE KATEGORIE

    Wyróżnimy mielczan według kategorii:

    KULTURA

 

    SPORT

 

    BIZNES

 

   SPOŁECZNIK

 DOŁĄCZ DO PARTNERÓW

PLEBISCYTU

POZYTYWNY MIELCZANIN

2017


 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!