Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Sprzedawca Salon Płytek Mielec

Data dodania: 2024-03-15 10:27:43 ID: 20685

504 Pokaż numer [email protected]

zdjecie ogloszenia

Zakres obowiązków:

doradztwo oraz profesjonalna i kompleksowa obsługa klienta;

utrzymywanie relacji biznesowych z dostawcami,

realizacja wyznaczonego planu sprzedaży,

gospodarowanie zasobami magazynowymi oraz prowadzenie dokumentacji magazynowej,

dbanie o wizerunek sklepu, dostępność towaru, oznaczenia i ekspozycję,

administrowanie dokumentacją sprzedażową i posprzedażową oraz personalną.

Nasze wymagania:

Doświadczenie w pracy w branżach: płytki ceramiczne, markety budowlane czy materiały budowlane,

Dobra organizacja pracy,

Dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel),

Odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole,

Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych i kreatywność,

Wysoka zdolność interpersonalna,

Doświadczenie w handlu materiałami budowlanymi i znajomość tej branży,

Znajomość technik sprzedaży,

Znajomość zasad związanych z pracą magazynów i obrotem towarowym,

Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:

Interesującą i samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

Możliwość rozwoju poprzez system profesjonalnych szkoleń,

Atrakcyjne warunki zatrudnienia,

Ubezpieczenie na życie, na preferencyjnych warunkach.