Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Firma Novel-Tech poszukuje pracowników na stanowisko Stolarz

Data dodania: 2024-03-18 15:57:39 ID: 20716

[email protected]

NOVEL - TECH firma z Mielca, firma projektowo-reklamowa, zajmującą się projektowaniem oraz wykonawstwem elementów wyposażenia salonów sprzedaży i galerii dla firm, korporacji z różnych branż, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników.
Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, istniejemy od 2006 roku i w branży w której funkcjonujemy Jesteśmy znaną, szanowaną i dobrze postrzeganą firmą.
Nasza firma stawia na wysoką jakość realizowanych projektów, zaawansowanie technologiczne co wiąże się z najwyższym poziomem obsługi klientów.
Stanowisko – Stolarz
Miejsce pracy: Mielec
Zadania:
• przygotowanie ekspozycji i konstrukcji ekspozycyjnych, mebli kuchennych, konstrukcji meblarskich i innych na bazie projektów i rysunków
Wymagamy:
• umiejętność obsługi maszyn i urządzeń monterskich, w tym również stolarskich
• solidność, precyzja i dokładność podczas wykonywanych prac
• doświadczenie w pracy i umiejętności pozwalające na samodzielne wykonywanie zadań
• umiejętność pracy w zespole
• umiejętność organizacji czasu pracy
• prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• praca w godzinach 8.00 – 16.00
• umowę o pracę od początku zatrudnienia i przez cały okres jego trwania
• wynagrodzenie od 6 000 zł brutto, premiowane - uzależnione od efektów pracy
• niezbędne narzędzia pracy
• wyjazdy na targi, eventy, różnego rodzaju kursy związane z dokształcaniem i poszerzaniem wiedzy potrzebnej do rozwoju osobistego na tym stanowisku pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected]
Novel-Tech S.C.
Ul. Wojska Polskiego 3
39-300 Mielec