REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Wolontariat, ngos

Prezentacja realizowanych projektów i pomysłu szachowej wioski.

Pięć godzin w sobotę trwała impreza promocyjna Klubu Gier Logicznych „Szarotka” Wadowice Górne i skupionej przy Szarotce grupie Wolontariatu Młodych. Prezentacja ponad dwustu zdjęć z dotychczasowej działalności, kroniki i albumy z przeprowadzonych akcji i zrealizowanych projektów  oraz liczne zabawy i gry z dziećmi - to tylko niektóre elementy imprezy, która odbyła się w sobotę, 9-ego października, w Wadowicach Górnych. Dodatkowym motywem prezentacji była promocja idei tworzenia wioski tematycznej pod nazwą „Szachowa Kraina”.

- Proces budowania wioski tematycznej przewidziany jest na okres 4-6 lat, a w pierwszej kolejności działania ukierunkowane zostaną na realizację przedsięwzięć dla dzieci i młodzieży. Przewidujemy tu między innymi gry i zabawy terenowe z elementami szachowymi i baśniowymi,  szachy plenerowe, pokaz żywych szachów, także bezpłatną naukę gry i turnieje – mówi Adam Krawiec, Prezes KGL „Szarotka” i inicjator budowy wioski tematycznej.  W dalszej perspektywie planujemy włączenie dorosłych – wyrób pamiątek, lokalne wyroby cukiernicze z motywami szachowymi, wspieranie rękodzieła ludowego, być może także coś na podobieństwo ośrodka czy szkółki szachowej.

Drugim elementem sobotniej imprezy było wręczenie przez wójta gminy Stefana Rysaka nagród zwycięzcom i laureatom czterech konkurencji, które odbyły się na przełomie września i października.

W Konkursie Fotograficznym „Wadowickie Kadry” nagrody otrzymali: Adrian Leś, Wojciech Bigda, Michał Bigda, Małgorzata Krzyżek i Magdalena Brzostecka.
W Konkursie Poetyckim „Poezja Młodych” wyróżnieni zostali: Aleksandra Lonczak, Michał Bigda i Adrian Leś.

Zwycięzcami I Mistrzostw Gminy Wadowice Górne w SUDOKU zostali: w grupie juniorów młodszych – Piotr Juras i Sylwia Gwóźdź, w grupie juniorów starszych – Dominik Fedor i Michał Chmara, w grupie seniorów – Krystyna Wyzga i Małgorzata Krzyżek.

Nagrodzeni zostali także finaliści II Turnieju Szachowego Juniorów o Puchar Wójta Gminy: w kategorii chłopców klas I-III puchar zdobył Paweł Juras, medalistami zostali ponadto: Artur Giża, Wiktor Zimny, Mateusz Wąż, Kamil Wąż i Adam Walas, w kategorii dziewcząt  klas I-III puchar otrzymała Gabriela Należna, medalistkami zostały ponadto: Paulina Należna i Weronika Zimny w grupie chłopców klas IV-VI puchar zdobył Filip Fedor, pozostałe medale – Wojciech Żelazko i Maciej Kozioł, w grupie dziewcząt klas IV-VI puchar otrzymała Lidia Krzysztofik – medalistki: Magdalena Krzysztofik, Anna Żelazko, Natalia Rugała i Maja Walas, w  grupie gimnazjalnej chłopców zwyciężył Damian Rugała, przed Adrianem Krawcem i Pawłem Midurą, w grupie gimnazjalnej dziewcząt zwyciężyła Kinga Kramarz, przed Izabelą Naprawa, Kingą Warzecha i Ewą Kręcigłowa.

ZOBACZ ZDJĘCIA

h
 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Maj

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!