REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Wolontariat, ngos

Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy postanowił uczcić Dzień Ziemniaka. Do wspólnego, sportowego świętowania zaprosił piłkarzy FKS Stal Mielec.

Świętowaniu Dnia Ziemniaka nie przeszkodziła zła pogoda - początkowo Dzień Ziemniaka miał odbywać się na terenie ośrodka, ale pochmurna aura zmusiła podopiecznych OREW, ich opiekunów i piłkarzy do przeniesienia się pod dach MOSIR. 

 

 

Dzień Ziemniaka składał się z dwóch części. Najpierw podopieczni ośrodka wraz z wybranymi piłkarzami wzięli udział w szeregu konkurencji. Pierwszą z nich było ziemniakobranie, a więc szukanie ziemniaka w pojemniku z piaskiem. Był też slalom między pachołkami czy przekładanie ziemniaków z pojemnika do pojemnika na czas. Zawodnicy próbowali także swoich sił w rzucie ziemniakiem do kosza. Każdy z uczestników nagrodzony został dyplomem, honorującym sportową walkę.
 
Najważniejszym jednak momentem obchodów Dnia Ziemniaka był mecz piłki nożnej. Najpierw integracyjne spotkanie rozegrali podopieczni OREW i piłkarze Stali Mielec. Później w zaciętym meczu ze Stalą zmierzyli się pracownicy OREW. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Stali Mielec 6:5. W obu spotkaniach rolę sędziego pełnił Janusz Białek, trener Stali.
mb
 
Komentarze
dodaj komentarz
 • (2014-10-02 08:18:46) krejzool ;]

  BRAWO ! ! !

  Świetnie cieszę się, że robicie takie akcje... Dla chorych dzieciaków to musi być niesamowita frajda... Oby więcej takich akcji! ;-)

 • (2014-10-01 21:40:31) tygr

  Elegancko

  Naprawdę elegancjo!

 • (2014-10-01 19:21:08) Mielecki

  Szacun, serio szacun

  a najbardziej za to, że się dzieci z Wami dobrze bawiły. Po zdjęciach widzę, że Wy też. Nie no, klasa, na prawdę!

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Czerwiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!