REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Społeczność

Z okazji rocznicy śmierci Jana Pawła II, który w swoim pontyfikacie wiele uwagi poświęcił osobom niepełnosprawnym, od pięciu lat w Stalowej Woli organizowany jest Memoriał Sportowy, którego celem jest integracja osób pełno i niepełnosprawnych oraz przekraczanie wszelkich barier.  
W tym roku impreza ta odbyła się  6 kwietnia 2016 roku. Wzięli w niej udział zawodnicy Olimpiad Specjalnych z czterech województw: podkarpackiego,  świętokrzyskiego, mazowieckiego oraz śląskiego, w tym wychowankowie OREW – zawodnicy Klubu Olimpiad Specjalnych przy PSOUU koło w Mielcu. 

Po uroczystym otwarciu imprezy rozpoczęła się I część zawodów – sztafeta lekkoatletyczna. Przez 1,5 godz. trzynastu wychowanków OREW z pomocą trenerów pokonywało własne słabości zaliczając kolejne dystanse biegiem lub marszem. Ogółem wszyscy uczestnicy sztafety biegowej pokonali 28665 dystansów (długość boiska). 

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 


Kolejnym ważnym punktem memoriału była uroczysta Msza Święta zakończona ucałowaniem relikwii św. Jana Pawła II. Po mszy rozpoczęła się II część zawodów – sztafeta pływacka, w której wystartowało sześciu podopiecznych OREW wraz z trenerami. 
Ogółem sztafeta pływacka pokonała 17588 dystansów (długości basenu). W trakcie trwania zmagań pływackich punktualnie o godz. 21.37 nastąpiło uroczyste odśpiewanie „Barki”.  

Każdy z uczestników zakończył swoje zmagania z pamiątkowymi medalami i dyplomami. 

m
Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Marzec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!