REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

SpołecznośćW dniach 8 - 10 lutego 2017 roku odbył się Centralny etap XLVI edycji Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”. Najbardziej prestiżowego konkursu budowlanego. Była to już  czwarta edycja, która odbywała się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w ramach Targów Budownictwa „Budma 2017”.

W centralnym etapie nie mogło, jak co roku, zabraknąć uczniów z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu. Po zaciętej rywalizacji laureatem został Maciej Osmola, który zajął trzecie miejsce w Finale Centralnym XLVI Edycji Turnieju Budowlanego,, Złota Kielnia’’ w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie w  kwalifikacji: wykonywanie robót malarskich i tapeciarskich.

W tegorocznej edycji wybierano także specjalistę w branży malarskiej. Uczeń Maciej Osmola z ZSB zdobył 3 miejsce w konkursie Młody Malarz Roku Dekoral Professional. Do Turnieju „Złota Kielnia” ucznia przygotowywała nauczycielka przedmiotów zawodowych Maria Pietras.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 


 


Do części praktycznej laureata przygotowywał  pan Robert Kosiński przedstawiciel firmy Tikkurila, który przekazał mu niezbędny zakres wiedzy z zakresu robót malarskich i tapeciarskich oraz poświęcił swój cenny czas. Opiekę w czasie pobytu w Poznaniu sprawował nad uczniem nauczyciel przedmiotów zawodowych Wiesław Pazdro.

Turniej Budowlany Złota Kielnia to najbardziej prestiżowy konkurs przeznaczony dla uczniów zasadniczych szkół budowlanych z całego kraju o 47 letniej tradycji. Laureaci muszą pokonać setki uczestników poszczególnych etapów, aby dotrzeć do finału. Należy podkreślić, iż uczniowie z mieleckiej ZSB rokrocznie znajdują się w czołówce etapu centralnego.

Dyrektor ZSB Stanisław Starzyk  pogratulował  uczniowi tak ogromnego sukcesu. Należy podkreślić, że kilkakrotnie w tym turnieju Zespół Szkół Budowlanych w Mielcu był ogłoszony najlepiej kształcącą placówką oświatową w branży budowlanej.

k
Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!
 

 

 

 
Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Marzec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM


 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Pushup24.pl   |  Glutamina Odżywki  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2013 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!