REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

SpołecznośćW dniach 8 - 10 lutego 2017 roku odbył się Centralny etap XLVI edycji Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”. Najbardziej prestiżowego konkursu budowlanego. Była to już  czwarta edycja, która odbywała się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w ramach Targów Budownictwa „Budma 2017”.

W centralnym etapie nie mogło, jak co roku, zabraknąć uczniów z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu. Po zaciętej rywalizacji laureatem został Maciej Osmola, który zajął trzecie miejsce w Finale Centralnym XLVI Edycji Turnieju Budowlanego,, Złota Kielnia’’ w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie w  kwalifikacji: wykonywanie robót malarskich i tapeciarskich.

W tegorocznej edycji wybierano także specjalistę w branży malarskiej. Uczeń Maciej Osmola z ZSB zdobył 3 miejsce w konkursie Młody Malarz Roku Dekoral Professional. Do Turnieju „Złota Kielnia” ucznia przygotowywała nauczycielka przedmiotów zawodowych Maria Pietras.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 


 


Do części praktycznej laureata przygotowywał  pan Robert Kosiński przedstawiciel firmy Tikkurila, który przekazał mu niezbędny zakres wiedzy z zakresu robót malarskich i tapeciarskich oraz poświęcił swój cenny czas. Opiekę w czasie pobytu w Poznaniu sprawował nad uczniem nauczyciel przedmiotów zawodowych Wiesław Pazdro.

Turniej Budowlany Złota Kielnia to najbardziej prestiżowy konkurs przeznaczony dla uczniów zasadniczych szkół budowlanych z całego kraju o 47 letniej tradycji. Laureaci muszą pokonać setki uczestników poszczególnych etapów, aby dotrzeć do finału. Należy podkreślić, iż uczniowie z mieleckiej ZSB rokrocznie znajdują się w czołówce etapu centralnego.

Dyrektor ZSB Stanisław Starzyk  pogratulował  uczniowi tak ogromnego sukcesu. Należy podkreślić, że kilkakrotnie w tym turnieju Zespół Szkół Budowlanych w Mielcu był ogłoszony najlepiej kształcącą placówką oświatową w branży budowlanej.

k
Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Czerwiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!