REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

SpołecznośćMateusz Jedynak i Mateusz Szarek, uczniowie klasy III b ZSZ, zajęli pierwsze miejsce w II Podkarpackim Turnieju Budowlanym Monterów Systemów Suchej Zabudowy.

Konkurs ten, pod patronatem firmy RIGIPS Saint-Gobain oraz Prezesa Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie, zorganizowany został w piątek 10 lutego.

W zawodach wzięły udział dwuosobowe drużyny uczniów z dziesięciu szkół województwa podkarpackiego, kształcący się na co dzień w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. Na potrzeby konkursu, zawodnicy dobrali się w dwuosobowe drużyny.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 


Zawody składały się z dwóch etapów: teoretycznego oraz praktycznego. W pierwszym z nich uczniowie mierzyli się z testem z zakresu znajomości systemów suchej zabudowy, w drugim – wykazywali się znajomością rzemiosła budowlanego, swoją precyzją i starannością.

Po zaciętej rywalizacji, pierwsze miejsce udało się zająć reprezentantom Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu, uczniom klasy III b Zespołu Szkół Zawodowych: Mateuszowi Jedynakowi i Mateuszowi Szarkowi.

- Uczniów tych do części teoretycznej konkursu przygotowywała nauczycielka przedmiotów zawodowych Maria Pietras, do części praktycznej natomiast - Firma Remal należąca do Zbigniewa Turczyna, która dodatkowo wsparła naszych reprezentantów, użyczając im narzędzi niezbędnych do wykonania zadania praktycznego z systemów suchej zabudowy – przekazuje Jadwiga Stala-Dudek z ZSB.

k
Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Kwiecień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!