REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Społeczność

Końcem marca trzech uczniów z klasy strażackiej (Szymon Polak, Szymon Sudoł i Łukasz Stala) oraz uczennice z klas o profilu architektura (Alicja Wałek, Agnieszka Banik ) i geodezja (Aleksandra Knap)  z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu przebywało w Anglii w ramach unijnego projektu ERASMUS+ „The Bridge” realizowanego w szkole.Tygodniowy pobyt w malowniczym dworku w Broomley Grange okolicach Newcastle obfitował w wiele wydarzeń, których uczestnikami byli uczniowie z siedmiu krajów: Holandii, Norwegii, Włoch, Hiszpanii, Chorwacji, Słowenii i Polski. Oprócz ćwiczeń językowych, podopieczni  nauczycielek języków obcych w ZSB – Aliny Dziurgot i Beaty Węgrzyn-Kilian, mieli możliwość nagrania filmu o wielkim pożarze w Londynie w 1666 r. w profesjonalnym studiu filmowym Tyneside w Newcastle.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 


Tematem spotkania był „Teatr jako narzędzie pedagogiczne”, czyli wykorzystanie metody dramy na zajęciach językowych w szkole. Warsztaty teatralne w międzynarodowych grupach oraz zajęcia terenowe w parku linowym pod okiem profesjonalistów były okazją do dobrej zabawy ale też służyły doskonaleniu  umiejętności współpracy, integracji międzynarodowej i realizacji zadań projektu ERASMUS PLUS – The BRIDGE (MOST).

Młodzież zwiedziła zabytkową część Newcastle, oraz tamtejsze muzeum historyczno-przyrodnicze – Great North Museum. Podróż samolotem była dodatkową  atrakcją – uczniowie mogli podziwiać region Northumbria i wybrzeże brytyjskie z lotu ptaka.
 
k
Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Kwiecień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!