REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Społeczność- Serdecznie zapraszamy na ciekawe i bardzo twórcze zajęcia, które specjalnie dla dzieci uruchamiamy w naszej filii nr 1 na Osiedlu Bajana 20a - przekazuje Ewelina Sieroń, kierownik SDK.

To zajęcia skierowane do dzieci w wieku 4 - 5 lat. Organizatorzy chcą aby na części zajęć małym uczestnikom - oczywiście w miarę możliwości - towarzyszyły osoby dorosłe. Dzieci zgodnie ze zmieniającymi się porami roku rozwijać będą swoje zmysły, zdobywać i poszerzać wiedzę oraz umiejętności manualne, umysłowe.

Cyklicznie odbywać będą podróże do bliskich i dalekich krajów, a wraz z bohaterami książek przeżywać niezwykłe przygody. Pozwoli to lepiej poznać otaczający świat i pobudzi kreatywność.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 


W projektorowym kinie dzieci poznają alternatywne metody animacji.

Zajęcia plastyczne staną się narzędziem do zdobywania wiedzy z dziedziny chemii, fizyki, geografii czy biologii. Forma zabawy zainspiruje dzieci do późniejszej nauki w szkole i zapewni im właściwy przebieg rozwoju integracji sensorycznej.

Dwa razy w miesiącu w zajęciach będą mogli wziąć udział rodzice, dziadkowie lub opiekunowie. Na tych zajęciach maluchy wraz z osobami towarzyszącymi będą miały możliwość zrealizowania wspólnie projektu artystycznego, co nie tylko da okazję do lepszego poznania umiejętności własnego dziecka, ale zacieśni więzi i poprawi komunikację.

Zajęcia odbywać się będą w dwóch grupach: jedna - poniedziałki i środy w godzinach 12:30 – 13:30, druga - we wtorki i czwartki również w godzinach 12:30 – 13:30. Ilość miejsc w grupach jest niestety ograniczona. O uczestnictwie w bezpłatnych zajęciach decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy tylko telefonicznie: od poniedziałku do czwartku w godzinach 12:00 – 15:00.

- W wyszczególnionych wcześniej dniach i godzinach będzie można podejść osobiście do „Aniołkowa” i obejrzeć salę w której odbywają się zajęcia. Serdecznie zachęcamy do udziału i zapraszamy do zapisów. Zajęcia uruchomimy jak tylko uzbiera się wymagana liczba uczestników – przekazuje Ewelina Sieroń.

k

 

 


Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!
 

 
Facebook

 


REKLAMA

 

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Listopad

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!