REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Społeczność- Serdecznie zapraszamy na ciekawe i bardzo twórcze zajęcia, które specjalnie dla dzieci uruchamiamy w naszej filii nr 1 na Osiedlu Bajana 20a - przekazuje Ewelina Sieroń, kierownik SDK.

To zajęcia skierowane do dzieci w wieku 4 - 5 lat. Organizatorzy chcą aby na części zajęć małym uczestnikom - oczywiście w miarę możliwości - towarzyszyły osoby dorosłe. Dzieci zgodnie ze zmieniającymi się porami roku rozwijać będą swoje zmysły, zdobywać i poszerzać wiedzę oraz umiejętności manualne, umysłowe.

Cyklicznie odbywać będą podróże do bliskich i dalekich krajów, a wraz z bohaterami książek przeżywać niezwykłe przygody. Pozwoli to lepiej poznać otaczający świat i pobudzi kreatywność.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 


W projektorowym kinie dzieci poznają alternatywne metody animacji.

Zajęcia plastyczne staną się narzędziem do zdobywania wiedzy z dziedziny chemii, fizyki, geografii czy biologii. Forma zabawy zainspiruje dzieci do późniejszej nauki w szkole i zapewni im właściwy przebieg rozwoju integracji sensorycznej.

Dwa razy w miesiącu w zajęciach będą mogli wziąć udział rodzice, dziadkowie lub opiekunowie. Na tych zajęciach maluchy wraz z osobami towarzyszącymi będą miały możliwość zrealizowania wspólnie projektu artystycznego, co nie tylko da okazję do lepszego poznania umiejętności własnego dziecka, ale zacieśni więzi i poprawi komunikację.

Zajęcia odbywać się będą w dwóch grupach: jedna - poniedziałki i środy w godzinach 12:30 – 13:30, druga - we wtorki i czwartki również w godzinach 12:30 – 13:30. Ilość miejsc w grupach jest niestety ograniczona. O uczestnictwie w bezpłatnych zajęciach decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy tylko telefonicznie: od poniedziałku do czwartku w godzinach 12:00 – 15:00.

- W wyszczególnionych wcześniej dniach i godzinach będzie można podejść osobiście do „Aniołkowa” i obejrzeć salę w której odbywają się zajęcia. Serdecznie zachęcamy do udziału i zapraszamy do zapisów. Zajęcia uruchomimy jak tylko uzbiera się wymagana liczba uczestników – przekazuje Ewelina Sieroń.

k

 

 


Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Maj

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!