REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Pasje„Wystawa - konkurs kartonowych i plastikowych redukcyjnych modeli lotniczych z plastiku, kartonu i depromu” odbędzie się Spółdzielczym Domu Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu przy ul. Kusocińskiego 13 A,  w dniach 29 - 30 kwietnia  2017.

Wystawę zwiedzać będzie można w godzinach: 29 kwietnia (sobota) 10:00 - 15:00, 30 kwietnia (niedziela) 12: 00 - 17:00. Wstęp wolny.

Ta dwudniowa impreza na stałe wpisała się w kalendarz imprez modelarskich, którą co roku perfekcyjnie przygotowuje instruktor modelarstwa pracujący w Spółdzielczym Domu Kultury Zygmunt Osak wraz z najmłodszymi modelarzami z modelarni IKAR. W prace przygotowawcze zaangażowani są również rodzice małych modelarzy. Wśród zwiedzających  tę wystawę zawsze jest wielu małych chłopców, którzy właśnie dzięki wystawie decydują się na rozpoczęcie przygody z modelarstwem lotniczym.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 - Zapraszamy wszystkich serdecznie zarówno do wystawiania swoich modeli jak również do zwiedzania, a jest na co popatrzeć. Okazuje się bowiem, iż grono osób interesujących się i wykonujących wszelakiego rodzaju makiety modeli samolotów, budowli, budynków  jest w naszym mieście,  ale również w okolicach dużo – przekazuje Ewelina Sieroń, kierownik SDK. -  Z roku na rok powiększa się grono wystawców, jak również zwiedzających, co bardzo nas, jako organizatorów, cieszy. Jeśli jest ktoś, kto wykonał model, którym chciałby się pochwalić, wystawić go na naszej wystawie serdecznie do tego zachęcamy. Jest to wspaniały moment na konfrontacje, zdobycie cennego doświadczenia, pokazanie się szerszemu gronu odbiorców. Już dzisiaj wiemy iż w wystawie wezmą udział modelarze z innych miast Podkarpacia.

Modele i eksponaty można dostarczać na wystawę do SDK mieszczącego się na ul. Kusocińskiego 13 A, do  soboty, 29 kwietnia do godziny 11:00. Modele należy przekazywać do pracowni  modelarskiej gdzie odbywają się zajęcia modelarskie.

Wszelkich informacji o wystawie udziela instruktor modelarstwa lotniczego pracujący w Spółdzielczym Domu Kultury,  Pan Zygmunt Osak, w środy i piątki, w godzinach 16: 00 - 20: 00, pod nr telefonu 17 585 53 42.

Zwiedzanie wystawy jest bezpłatne. W trakcie wystawy instruktor  wraz z modelarzami zaprezentuje  dla zwiedzających małą niespodziankę - pokazy lotu modeli śmigłowców sterowanych radiem i modeli z depromu. Dla najlepszych wystawców czekają drobne nagrody i dyplomy ufundowane przez organizatorów, którymi są:  Spółdzielczy Dom Kultury  Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu   i Stowarzyszenie Kultury Fizycznej  „ODEK”.

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany terminu imprezy.

m


 

 


Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Czerwiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!