REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Pasje„Wystawa - konkurs kartonowych i plastikowych redukcyjnych modeli lotniczych z plastiku, kartonu i depromu” odbędzie się Spółdzielczym Domu Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu przy ul. Kusocińskiego 13 A,  w dniach 29 - 30 kwietnia  2017.

Wystawę zwiedzać będzie można w godzinach: 29 kwietnia (sobota) 10:00 - 15:00, 30 kwietnia (niedziela) 12: 00 - 17:00. Wstęp wolny.

Ta dwudniowa impreza na stałe wpisała się w kalendarz imprez modelarskich, którą co roku perfekcyjnie przygotowuje instruktor modelarstwa pracujący w Spółdzielczym Domu Kultury Zygmunt Osak wraz z najmłodszymi modelarzami z modelarni IKAR. W prace przygotowawcze zaangażowani są również rodzice małych modelarzy. Wśród zwiedzających  tę wystawę zawsze jest wielu małych chłopców, którzy właśnie dzięki wystawie decydują się na rozpoczęcie przygody z modelarstwem lotniczym.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 - Zapraszamy wszystkich serdecznie zarówno do wystawiania swoich modeli jak również do zwiedzania, a jest na co popatrzeć. Okazuje się bowiem, iż grono osób interesujących się i wykonujących wszelakiego rodzaju makiety modeli samolotów, budowli, budynków  jest w naszym mieście,  ale również w okolicach dużo – przekazuje Ewelina Sieroń, kierownik SDK. -  Z roku na rok powiększa się grono wystawców, jak również zwiedzających, co bardzo nas, jako organizatorów, cieszy. Jeśli jest ktoś, kto wykonał model, którym chciałby się pochwalić, wystawić go na naszej wystawie serdecznie do tego zachęcamy. Jest to wspaniały moment na konfrontacje, zdobycie cennego doświadczenia, pokazanie się szerszemu gronu odbiorców. Już dzisiaj wiemy iż w wystawie wezmą udział modelarze z innych miast Podkarpacia.

Modele i eksponaty można dostarczać na wystawę do SDK mieszczącego się na ul. Kusocińskiego 13 A, do  soboty, 29 kwietnia do godziny 11:00. Modele należy przekazywać do pracowni  modelarskiej gdzie odbywają się zajęcia modelarskie.

Wszelkich informacji o wystawie udziela instruktor modelarstwa lotniczego pracujący w Spółdzielczym Domu Kultury,  Pan Zygmunt Osak, w środy i piątki, w godzinach 16: 00 - 20: 00, pod nr telefonu 17 585 53 42.

Zwiedzanie wystawy jest bezpłatne. W trakcie wystawy instruktor  wraz z modelarzami zaprezentuje  dla zwiedzających małą niespodziankę - pokazy lotu modeli śmigłowców sterowanych radiem i modeli z depromu. Dla najlepszych wystawców czekają drobne nagrody i dyplomy ufundowane przez organizatorów, którymi są:  Spółdzielczy Dom Kultury  Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu   i Stowarzyszenie Kultury Fizycznej  „ODEK”.

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany terminu imprezy.

m


 

 


Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!
 

 
Facebook

 


REKLAMA

 

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Listopad

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!