REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Pomagaj
Prawie 17 litrów krwi w ramach akcji „Ognisty Ratownik – Gorąca Krew” udało się zebrać w sobotę w Chorzelowie w krwiobusie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Rzeszowa.

Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia byli druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Chorzelowie. Po sukcesie pierwszej edycji, która odbyła się w kwietniu tego roku i podczas, której udało się zebrać 20 litrów krwi zapadła decyzja o ponownym zaproszeniu pracowników RCKiK do Gminy Mielec. Sobotnia edycja przyniosła kolejny dobry wynik. Osób chętnych do oddania krwi zarejestrowało się 43, jednak ze względów zdrowotnych do oddania zakwalifikowano 35 osób od których  łącznie uzbierano prawie 17 litrów krwi.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 Godne pochwały były całe rodziny, które pojawiły na placu remizy OSP. Rodzice oddając krew, uczyli jednocześnie swoje dzieci dobrej obywatelskiej postawy. - Krew często nazywana jest darem życia i wspaniałe jest to, że prawie każda osoba ciesząca się dobrym zdrowiem jest w stanie się tym darem dzielić. Nic nas to nie kosztuje a może uratować coś najcenniejszego, czyli ludzkie życie. Z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować osobom które zdecydowały się nas odwiedzić i honorowo oddać krew. Dziękuje również druhom z OSP Chorzelów za pomysł i zabezpieczenie logistyczne oraz wszystkim darczyńcom, którzy włączyli się w tą szczytną akcje – powiedział uczestniczący w wydarzeniu Józef Piątek, Wójt Gminy Mielec.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim sponsorom, instytucjom oraz mediom, które włączyły się w akcję wspierając ją dobrym słowem oraz gadżetami promocyjnymi rozdanymi osobom, które w tym dniu oddały krew.

m


 

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Marzec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!