REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Turystyka

 
Nie masz jeszcze planów na wakacje dla swoich dzieci? Hufiec ZHP Mielec ma w tym roku mnóstwo propozycji! - Jesteśmy pewni, że przynajmniej jedna przypadnie Ci do gustu - zapewnia.

Myśląc o wakacjach,  pierwsze dwa miejsca jakie przychodzą nam do głowy to oczywiście  morze i góry.  - Jeśli  chodzi o morze to tak jak co roku zapraszamy do wyjazdu z nami na  obóz młodzieżowy w Błotach Karwieńskich II. Położony blisko plaży i otoczony pięknymi widokami ośrodek co roku przyciąga setki osób. Uczestnicy zakwaterowani są w namiotach typu NS, mają zapewnione wyżywienie i  całodzienny program. Odbywają się tam między innymi zajęcia w grupach, zwiedzanie okolicznych miejscowości czy ogniska przy dźwiękach gitary. Jest to świetny sposób aby poznać nowych ludzi a także przeżyć niesamowitą przygodę w pięknym zakątku Polski - przekazuje mielecki hufiec. Obóz trwa od 03.08.2017 do 14.08.2017.

Nowością organizowaną przez hufiec jest kolonia dla dzieci w Zakopanem. Uczestnicy będą zakwaterowani w typowym góralskim domu. Do dyspozycji będą mieć między innymi szałas, teren zabaw dla dzieci czy salę wypoczynkową. W programie przewidujemy takie atrakcje jak: wycieczka do Rabki, nad Morskie Oko czy na Gubałówkę. Nie zabraknie też pieszych wycieczek i wyjść na basen. Jest to świetna okazja dla dzieci w wieku 7-13 lat aby spędzić czas na świeżym powietrzu i zwiedzić nasze piękne Tatry. Kolonia trwa od 15.07.2017 do 25.07.2017.
 

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 


Dla zuchów organizowana będzie też kolonia w Korzkwi. Warunkiem udziału jest figurfigurowanie w ewidencji ZHP. Ośrodek położony jest 15 kilometrów od Krakowa, w otoczeniu Ojcowskiego Parku Narodowego, w sąsiedztwie zabytkowego zamku w Korzkwi. Dzieci zakwaterowane są w małych domkach. Zajęcia obejmują przede wszystkim zdobywanie sprawności zuchowych. Nie zabraknie też spacerów czy wyjść na basen.
 
- Dla wszystkich tych, którzy nie są jeszcze gotowi na tak długi pobyt poza domem, przygotowaliśmy półkolonie. Jak co roku przewidziane są trzy dwutygodniowe turnusy. W programie oferujemy wyjścia na basen, do kina, sali zabaw  a także atrakcyjny program prowadzony przez opiekunów. Półkolonie co roku cieszą się ogromnym powodzeniem, co potwierdza, że warto zapisać na nie swoje dziecko - informuje Hufiec ZHP.

Więcej informacji można uzyskać w biurze Hufca ZHP Mielec w każdy wtorek i czwartek w godzinach 16:00-18:00, ul. Solskiego 1 (wejście od Kusocińskiego). Można również kontaktować się przez stronę na Facebooku.
 

m
Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!
 

 
Facebook

 


REKLAMA

 

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Listopad

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!