REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

TurystykaWiejski Dom Kultury i Rekreacji w Grochowem zorganizował wyjazd dla mieszkańców tuszowskiej gminy w Bieszczady.

Pogoda nie zawiodła, podczas dwudniowego pobytu było bezwietrznie, słonecznie i bardzo przyjemnie. Wędrówkę rozpoczęli od jednej z najpiękniejszych i najpopularniejszych tras w Bieszczadach – Połoniny Wetlińskiej wyruszając z Przełęczy Wyżnej do schroniska „Chatka Puchatka”. Piękna trasa wędrówki, doskonała widoczność, sprzyjała podziwianiu cudownych już jesiennych widoków Bieszczadów.
Po odpoczynku w „Chatce Puchatka”  zeszli tą samą trasą gdzie u stóp Przełęczy Wyżnej  wzięli udział we wspólnej modlitwie różańcowej, która była częścią ogólnopolskiej akcji „Różaniec do granic”.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 
Następnie wyruszyli autokarem do miejsca noclegowego w Ośrodku „Uroczysko” znajdującego się w cichej miejscowości Zwierzyń położonej w najpiękniejszym przełomie Sanu. Po drodze zwiedzili Park Miniatur Sakralnych w Myczkowcach, gdzie zgromadzono 140 makiet cerkwi greckokatolickich, prawosławnych oraz kościołów rzymskokatolickich z terenu południowo-wschodniej Polski, Słowacji oraz Ukrainy.

Drugiego dnia po śniadaniu uczestnicy wyruszyli na mszę świętą do kościoła mieszczącego się w zabytkowej murowanej cerkwi z lat 1750-1799. Następie trasą od cerkwi przy zielonym szlaku pieszym, górskim przeszli około 1,5 km do legendarnego „cudownego źródełka”, gdzie po chwili wycieszenia i zaopatrzenia się w cudowną wodę oraz wspólnym zdjęciu wrócili, by wyruszyć w dalszą drogę autokarem.

Przejeżdżając obok zapory w Myczkowcach dotarli do Zalewu Solińskiego i zapory w Solinie tam spędzili dwie godziny zwiedzając i spacerując.

m


 

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!
 

 
Facebook

 


REKLAMA

 

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Grudzień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!