Nasza ofertaCodziennie łączy się z nami około 15 tysięcy osób – portal posiada ogromny potencjał reklamowy, który warto wykorzystać.

W dzisiejszym świecie najwięcej informacji poszukuje się w Internecie, który jest najdynamiczniej rozwijającym się medium. Jesteśmy największym portalem informacyjnym w regionie, ponadto znajdujemy się w czołówce firm świadczących usługi reklamoweJakie są największe zalety reklamy w portalu hej.mielec.pl?

Niski koszt
Sieć jest NAJTAŃSZYM W MIEŚCIE medium reklamowym! Nigdzie nie uzyskasz oferowanych przez nas statystyk w takiej cenie! Nasza konkurencyjność stwarza możliwości małym i dużym firmom, zachęcając je do aktywnego reklamowania swoich produktów i usług.

Elastyczność
Reklama internetowa wykazuje wysoki stopień elastyczności. Oznacza to, że każdy etap prowadzonej kampanii może być monitorowany. Cykliczne analizowanie bieżących efektów emitowanej reklamy umożliwia natychmiastową jej weryfikację.

Mierzalność
Po zakończonej kampanii na życzenie przesyłamy Państwu raporty pokazujące ile osób zainteresowało się Państwa reklamą.


hej.kreacja

Hej.Kreacja – Studio Kreacji i Reklamy – to dział, który dynamicznie rozwija się na rynku reklamy i promocji. Dostarczamy klientom kompleksowy zakres usług marketingowych opierających się na najlepszych sprawdzonych rozwiązaniach.

Przygotowując projekty kampanii reklamowych staramy się poznać potrzeby naszych Klientów i ich oczekiwania, nasze pomysły dostosowujemy indywidualnie do wymagań Klienta. Wraz ze zwiększającymi się potrzebami naszych Klientów stopniowo poszerzamy zakres oferowanych usług i obecnie możemy Państwu zaproponować reklamę w Internecie, reklamę zewnętrzną, poligrafię, gadżety i inne materiały reklamowe. Pragniemy, aby nasi Klienci docenili korzyści wynikające z kompleksowej obsługi w jednym miejscu.

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy i instytucje poszukujące skutecznych rozwiązań reklamowych.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!
 

 
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!